Vrijstaande woning te koop: Hennisdijk 16, Zoelmond
KopenBurenVrijstaande woningenHennisdijk 16

Hennisdijk 16

Verspreide huizen Beusichem en Zoelmond, Buren

€ 1.325.000
Buurt Verspreide huizen Beusichem en Zoelmond, ZoelmondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 216m²
216m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene hart

Deze vrijstaande woning aan de Hennisdijk in Zoelmond ademt rust en ruimte. Het huis uit 1970 staat op een enorm perceel van 10.000 m², midden in het buitengebied. Met 216 m² woonoppervlak is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €1.325.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Buren.

De buurt: Verspreide huizen Beusichem en Zoelmond

De buurt Verspreide huizen Beusichem en Zoelmond is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (93%) en vooral koopwoningen (90%). De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen met kinderen en ouderen. Het is er rustig, met een lage stedelijkheidsgraad (5). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hechte, groene omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS, om de hoek op 1,9 km. De kinderen fietsen naar Obs De Klepper, twee straten verder (1,8 km). Voor de middelbare school is er O.R.S. Lek en Linge op 3,3 km. De gemeente Buren biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,3 km en een restaurant op 1,1 km. Het is een plek waar je de auto pakt voor de dagelijkse boodschappen, maar waar de rust van het buitengebied overheerst.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.325.000
Prijs per m²€ 6.134
Woonoppervlakte216m²
Perceeloppervlakte10000m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Beusichem en Zoelmond
WijkBeusichem
GemeenteBuren

Locatie

Hennisdijk 16, Zoelmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Beusichem en Zoelmond

Inwoners740
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Markt 20
1865m
PLUS
Chopinplein 10
3572m
Aldi
Lanxmeersestraat 17
3917m

Scholen

18 binnen 5 km

Obs De Klepper
Basisonderwijs · 72 leerlingen
1808m
OBS Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 232 leerlingen
2247m
CBS Koning Willem-Alexanderschool
Basisonderwijs · 334 leerlingen
3015m

Veelgestelde vragen

Over Hennisdijk 16, Zoelmond

Welk energielabel heeft Hennisdijk 16?

De woning aan Hennisdijk 16 in Zoelmond heeft energielabel C.

Is €1.325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.325.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Zoelmond. Het perceel van 10.000 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar hebben minder grond. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je bereid bent te betalen voor de ruimte en rust.

Hoe is de bereikbaarheid van Zoelmond?

Zoelmond ligt in het buitengebied van de gemeente Buren. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,4 km afstand. Met de auto ben je via provinciale wegen snel in omliggende steden. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is vrijwel noodzakelijk.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1970?