Vrijstaande woning te koop: Hessenweg 309, Achterveld (Ut)
KopenLeusdenVrijstaande woningenHessenweg 309

Hessenweg 309

Kern Achterveld, Leusden

€ 1.250.000
Buurt Kern Achterveld, Achterveld (Ut)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 236m²
236m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Hessenweg

Deze vrijstaande woning uit 2008 staat in het groene Achterveld, een dorp waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 236 m² woonoppervlak en een perceel van 630 m² is er volop plek voor een gezin. De woning is zeer energiezuinig met label A+++. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Leusden.

Kern Achterveld

Achterveld is een dorp met bijna 2000 inwoners, waar veel eengezinswoningen staan en twee derde koop is. De bevolking is gemengd: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt Kern Achterveld is rustig en groen, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl, Jumbo of Albert Heijn, allemaal op ongeveer 4,5 km afstand. Basisscholen zoals De Bongerd en KLA4 zijn op 3,7 km. De J.H. Donnerschool voor speciaal onderwijs ligt dichterbij, op 1,7 km. De gemeente Leusden biedt verder een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Herbrink Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 5.297
Woonoppervlakte236m²
Perceeloppervlakte630m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+++
BuurtKern Achterveld
WijkAchterveld
GemeenteLeusden

Locatie

Hessenweg 309, Achterveld (Ut)

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Achterveld

Inwoners1.985
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Lidl
De Biezenkamp 75
4487m
Jumbo
De Biezenkamp 5
4555m
Albert Heijn
't Erf 9
4580m

Scholen

16 binnen 5 km

J.H. Donnerschool
Speciaal onderwijs · 95 leerlingen
1743m
J.H. Donnerschool VSO
Speciaal onderwijs · 133 leerlingen
1759m
Nederlands Hervormde Basisschool De Zaaier
Basisonderwijs · 101 leerlingen
3616m

Veelgestelde vragen

Over Hessenweg 309, Achterveld (Ut)

Welk energielabel heeft Hessenweg 309?

De woning aan Hessenweg 309 in Achterveld (Ut) heeft energielabel A+++.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Achterveld. De woning is echter groot (236 m²), heeft een ruim perceel (630 m²) en een zeer zuinig energielabel (A+++). Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van Achterveld?

Achterveld ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,9 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt; er zijn busverbindingen naar omliggende plaatsen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn op loopafstand: een huisartsenpraktijk op 0,5 km, een restaurant op 0,3 km en een bibliotheek op 0,4 km. Voor supermarkten en scholen moet je iets verder reizen: de dichtstbijzijnde supermarkt is op 4,5 km en basisscholen op 3,7 km. Het dorp heeft een rustig karakter.