Vrijstaande woning te koop: Hoofdweg 176, Schildwolde
Onder optie

Hoofdweg 176

Schildwolde, Midden-Groningen

€ 369.500
Buurt Schildwolde, SchildwoldeBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1932 heeft een authentieke uitstraling en biedt met 136 m² woonoppervlak en een perceel van 511 m² volop ruimte. Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. Met een vraagprijs van €369.500 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaande woning in Midden-Groningen.

Schildwolde: rustig dorpsleven

Schildwolde is een dorp met zo'n 1.555 inwoners, waar het rustig wonen is. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De bevolking is gemêleerd, met een flink aandeel 45-plussers. De buurt Schildwolde heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool De Meent op een paar minuten lopen. De gemeente Midden-Groningen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant in de nabije omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bouwman Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 369.500
Prijs per m²€ 2.717
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte511m²
Bouwjaar1932
EnergielabelD
BuurtSchildwolde
WijkSchildwolde
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Hoofdweg 176, Schildwolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildwolde

Inwoners1.555
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Hoofdweg 91
781m
Lidl
Zuiderweg 44
3040m
Albert Heijn
Hoofdweg 164A
3541m

Scholen

7 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Meent
Basisonderwijs · 77 leerlingen
469m
De Wiekslag - School met de Bijbel
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1850m
Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 109 leerlingen
3071m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdweg 176, Schildwolde

Welk energielabel heeft Hoofdweg 176?

De woning aan Hoofdweg 176 in Schildwolde heeft energielabel D.

Is €369.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €369.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 136 m² in Schildwolde. Het perceel van 511 m² en het bouwjaar 1932 geven de woning karakter. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt in de gaten te houden.

Wat betekent energielabel D voor mijn energiekosten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1932. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B, maar lager dan bij label G.

Hoe is het wonen in Schildwolde?

Schildwolde is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zijn beperkt, maar voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op loopafstand.