Vrijstaande woning te koop: Hoofdweg 8, Godlinze

Hoofdweg 8

Godlinze, Eemsdelta

€ 389.000
Buurt Godlinze, GodlinzeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 239m²
239m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Godlinze

Deze vrijstaande woning uit 1910 staat in het rustige Godlinze, een dorp waar de tijd wat langzamer lijkt te gaan. Met 239 m² woonoppervlak en een perceel van 612 m² is er volop ruimte. De vraagprijs van €389.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Eemsdelta.

Buurt Godlinze: rust en saamhorigheid

Godlinze is een kleine, hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een geweldige buurt en dorp, altijd bereid om iemand te helpen, prettige buren om mee te leven, een fijn dorp." De buurt Godlinze telt ongeveer 250 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een niet-stedelijk gebied.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS, twee straten verder. Voor de kinderen is er OBS De Zandplaat op tien minuten lopen. Ook Openbare Basisschool Hiliglo is om de hoek. De dagelijkse boodschappen doe je in het dorp, en voor een avondje uit is er een restaurant op loopafstand. De gemeente Eemsdelta biedt verder voorzieningen in omliggende dorpen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 1.628
Woonoppervlakte239m²
Perceeloppervlakte612m²
Bouwjaar1910
EnergielabelD
BuurtGodlinze
WijkBuitengebied Noord-Bierum
GemeenteEemsdelta

Locatie

Hoofdweg 8, Godlinze

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
wil
31-01-2026
het is een geweldige buurt en dorp

altijd bereid om iemand te helpen ,prettige buren om mee te leven, een fijn dorp.

Buurt statistieken

Gegevens uit Godlinze

Inwoners250
Mannen58%
Vrouwen42%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Alberdaweg 9
2521m
PLUS
Ossedrift 1
6379m
Albert Heijn
Pastoriepad 1
6480m

Scholen

2 binnen 5 km

OBS De Zandplaat
Basisonderwijs · 37 leerlingen
3070m
Openbare Basisschool Hiliglo
Basisonderwijs · 69 leerlingen
3967m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdweg 8, Godlinze

Welk energielabel heeft Hoofdweg 8?

De woning aan Hoofdweg 8 in Godlinze heeft energielabel D.

Is €389.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €389.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 239 m² in Godlinze. Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio geven geen aanleiding om de prijs als te hoog of te laag te bestempelen.

Hoe is het leven in Godlinze?

Godlinze is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Een bewoner noemt het een geweldige buurt waar mensen elkaar helpen. Er zijn weinig voorzieningen in het dorp zelf, maar de PLUS en basisscholen zijn binnen tien minuten lopen te bereiken. Het is een niet-stedelijk gebied, dus je bent aangewezen op de auto voor grotere boodschappen of uitstapjes.