Vrijstaande woning te koop: Jan van Riemsdijklaan 1, Heerde
KopenHeerdeVrijstaande woningenJan van Riemsdijklaan 1

Jan van Riemsdijklaan 1

Verspreide huizen Heerde-Zuid, Heerde

€ 1.745.000
Buurt Verspreide huizen Heerde-Zuid, HeerdeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 363m²
363m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1924 ademt sfeer en klasse. Met 363 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2440 m² is er volop ruimte. De woning ligt in het buitengebied van Heerde, waar rust en groen de boventoon voeren. Met een energielabel B is het ook nog eens redelijk zuinig. De vraagprijs van €1.745.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Heerde.

De buurt: Verspreide huizen Heerde-Zuid

De buurt Verspreide huizen Heerde-Zuid is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (86%). De meeste woningen zijn koopwoningen (81%). Het is een rustige omgeving. De buurt Verspreide huizen Heerde-Zuid telt ruim 1000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 10 minuten lopen, of Jumbo en Aldi op een kwartier. Ook zijn er basisscholen om de hoek: CBS Het Talent op 5 minuten lopen en Basisschool De Spreng op 6 minuten. Voor voortgezet onderwijs is Chr. College de Noordgouw op 10 minuten lopen. De gemeente Heerde biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.745.000
Prijs per m²€ 4.807
Woonoppervlakte363m²
Perceeloppervlakte2440m²
Bouwjaar1924
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Heerde-Zuid
WijkHeerde
GemeenteHeerde

Locatie

Jan van Riemsdijklaan 1, Heerde

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Heerde-Zuid

Inwoners1.020
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Brandstraat 1 1
946m
Jumbo
Stationsstraat 29
1143m
Aldi
Soerelseweg 13
1178m

Scholen

13 binnen 5 km

CBS Het Talent
Basisonderwijs · 359 leerlingen
493m
Basisschool De Spreng
Basisonderwijs · 57 leerlingen
526m
Chr. College de Noordgouw, Heerde
Voortgezet onderwijs · 911 leerlingen
901m

Veelgestelde vragen

Over Jan van Riemsdijklaan 1, Heerde

Welk energielabel heeft Jan van Riemsdijklaan 1?

De woning aan Jan van Riemsdijklaan 1 in Heerde heeft energielabel B.

Is €1.745.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.745.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 2440 m² en de woonoppervlakte van 363 m² is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning uit 1924 met energielabel B in het buitengebied van Heerde.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Heerde. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,3 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar exacte afstanden worden niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is laag (212), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1924?

Een woning uit 1924 kan karakteristieke elementen hebben, maar vraagt ook onderhoud. Het energielabel B is gunstig voor een woning van deze leeftijd.