Vrijstaande woning te koop: Kluversweg 5, Hellendoorn

Kluversweg 5

De Zuid Es, Hellendoorn

€ 850.000
Buurt De Zuid Es, HellendoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 381m²
381m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Kluversweg 5 in Hellendoorn ademt ruimte en rust. Met 381 m² woonoppervlak en een perceel van 523 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1962 geeft de woning een klassieke uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat het geen energievreter is. De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hellendoorn.

De Zuid Es: een groene, kindvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt De Zuid Es, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. De omgeving is landelijk, maar voorzieningen zijn dichtbij.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook basisscholen zoals Basisschool De Es en Basisschool Sint Sebastianus zijn vlakbij. Het treinstation is op een paar minuten fietsen, en in het centrum van Hellendoorn vind je restaurants en een bibliotheek. De gemeente Hellendoorn biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reggedael makelaardij & taxaties B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 2.231
Woonoppervlakte381m²
Perceeloppervlakte523m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtDe Zuid Es
WijkHellendoorn
GemeenteHellendoorn

Locatie

Kluversweg 5, Hellendoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit De Zuid Es

Inwoners1.055
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 48B
692m
PLUS
Smidsweg 7C
2119m
Jumbo
Grotestraat 135
2145m

Scholen

19 binnen 5 km

SO/VSO De Elimschool (speciaal en voortgezet speci
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
869m
SO/VSO De Elimschool (speciaal en voortgezet speciaal onderwijs -cluster 4)
Speciaal onderwijs · 326 leerlingen
875m
Basisschool Sint Sebastianus
Basisonderwijs · 152 leerlingen
915m

Veelgestelde vragen

Over Kluversweg 5, Hellendoorn

Welk energielabel heeft Kluversweg 5?

De woning aan Kluversweg 5 in Hellendoorn heeft energielabel C.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 381 m² met een perceel van 523 m² in Hellendoorn. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt De Zuid Es om in te wonen?

De Zuid Es is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er wonen ruim 1000 mensen, en de meeste huizen zijn eengezinswoningen. Het is er veilig en kindvriendelijk, met speelplekken en buren die elkaar kennen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?