Vrijstaande woning te koop: Lange Vaart 13, Bleiswijk
1 uur geleden ontdekt

Lange Vaart 13

Molenbuurt, Lansingerland

€ 1.595.000
Buurt Molenbuurt, BleiswijkBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 253m²
253m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Bleiswijk

Deze vrijstaande woning aan de Lange Vaart in Bleiswijk ademt ruimte en rust. Met 253 m² woonoppervlak en een perceel van 815 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2002 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Lansingerland.

De buurt Molenbuurt

De woning staat in de buurt Molenbuurt, een rustige woonwijk in Bleiswijk. De buurt telt 855 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (88%). Veel huishoudens hebben kinderen (155), en de sfeer is dan ook gezinsvriendelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van de cijfers is het een stabiele, groene buurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Lidl, die op tien minuten lopen ligt. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen als De Klimophoeve (twee straten verder) en De Oosthoek (vijf minuten lopen). Het voortgezet onderwijs vind je op de Melanchthon De Blesewic, op loopafstand. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Baljon makelaars. De advertentie is compleet met alle belangrijke gegevens.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.595.000
Prijs per m²€ 6.304
Woonoppervlakte253m²
Perceeloppervlakte815m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA

Locatie

Lange Vaart 13, Bleiswijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenbuurt

Inwoners855
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Hoefweg 133
1049m
Albert Heijn
Dorpsstraat 84
1380m
Jumbo
Dorpsstraat 39
1464m

Scholen

30 binnen 5 km

De Klimophoeve
Basisonderwijs · 283 leerlingen
1127m
De Oosthoek
Basisonderwijs · 314 leerlingen
1294m
Christelijke Basisschool De Wiekslag
Basisonderwijs · 332 leerlingen
1525m

Veelgestelde vragen

Over Lange Vaart 13, Bleiswijk

Welk energielabel heeft Lange Vaart 13?

De woning aan Lange Vaart 13 in Bleiswijk heeft energielabel A.

Is €1.595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Bleiswijk. De woning is groot (253 m²) en heeft een flink perceel (815 m²), met energielabel A. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus de prijs is niet ongebruikelijk voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Bleiswijk, een dorp in Lansingerland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,2 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is rustig en groen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2002 met een woonoppervlak van 253 m² en een perceel van 815 m². Het energielabel is A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De woning heeft waarschijnlijk meerdere verdiepingen en een tuin, maar exacte indeling is niet in de advertentie gespecificeerd.