Vrijstaande woning te koop: Malzwin 2305, Julianadorp

Malzwin 2305

Malzwin, Den Helder

€ 775.000
Buurt Malzwin, JulianadorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan het Malzwin in Julianadorp ademt ruimte en rust. Met 206 m² woonoppervlak en een perceel van 566 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €775.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Den Helder.

Malzwin: een groene, kindvriendelijke buurt

Malzwin is een rustige buurt met veel groen en ruimte. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen, maar ook ouderen voelen zich thuis. De buurt Malzwin heeft een dorps karakter, terwijl je toch dicht bij de voorzieningen zit.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool de Hofstee, twee straten verder, of naar basisschool de Rank of De Vloedlijn, die ook vlakbij zijn. De gemeente Den Helder biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere door Warnars Makelaardij Den Helder B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 3.762
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte566m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtMalzwin
WijkJulianadorp
GemeenteDen Helder

Locatie

Malzwin 2305, Julianadorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Malzwin

Inwoners925
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Malzwin

Woningvoorraad350
Gem. WOZ-waarde€ 421.000
Koopwoningen95%
Huurwoningen5%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Vomar
Drooghe Bol 1026
616m
Lidl
Loopuytpark 9
1590m
Albert Heijn
Schoolweg 15
1719m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool de Hofstee
Basisonderwijs · 180 leerlingen
382m
Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 223 leerlingen
495m
Basisschool De Vloedlijn
Basisonderwijs · 276 leerlingen
495m

Veelgestelde vragen

Over Malzwin 2305, Julianadorp

Welk energielabel heeft Malzwin 2305?

De woning aan Malzwin 2305 in Julianadorp heeft energielabel A.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €775.000 is marktconform. In de buurt Malzwin is dit de enige vrijstaande woning die te koop staat, en de gemiddelde prijs per vierkante meter is €3.762. Ter vergelijking: in de afgelopen periode werden vergelijkbare woningen in de buurt verkocht voor gemiddeld €526.286, maar die hadden een kleinere oppervlakte. Deze woning is met 206 m² en een perceel van 566 m² aan de ruime kant.

Hoe is de buurt Malzwin om in te wonen?

Malzwin is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er kindvriendelijk en er wonen veel gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat betekent dat het er niet te druk is. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen, en de natuur is dichtbij.