Vrijstaande woning te koop: Middenweg 20, Breezand

Middenweg 20

Buitengebied Breezand, Hollands Kroon

€ 717.000
Buurt Buitengebied Breezand, BreezandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1930 ademt karakter en biedt een bijzondere combinatie van woonruimte en een enorm perceel. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 2800 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie van tuinieren houdt. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €717.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan vrijstaande woningen in Hollands Kroon.

Buitengebied Breezand

De woning ligt in de buurt Buitengebied Breezand, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt ruim 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de auto onmisbaar is voor dagelijkse boodschappen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Dekamarkt, op een kwartier lopen. Voor de kinderen is basisschool de Zandhorst om de hoek, op 1,5 km afstand. Ook de Rooms Katholieke Basisschool St Jan en IKC Spoorbuurt zijn goed bereikbaar. De gemeente Hollands Kroon biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,4 km en een treinstation op 4,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 717.000
Prijs per m²€ 3.794
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte2800m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtBuitengebied Breezand
WijkBreezand
GemeenteHollands Kroon

Locatie

Middenweg 20, Breezand

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Breezand

Inwoners1.210
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Dekamarkt
Zandvaart 100
1406m
Lidl
Molengang 192
2038m
Vomar
Sluisplein 24
2143m

Scholen

6 binnen 5 km

de Zandhorst
Basisonderwijs · 44 leerlingen
1522m
Rooms Katholieke Basisschool St Jan
Basisonderwijs · 233 leerlingen
1522m
IKC Spoorbuurt
Basisonderwijs · 274 leerlingen
1622m

Veelgestelde vragen

Over Middenweg 20, Breezand

Welk energielabel heeft Middenweg 20?

De woning aan Middenweg 20 in Breezand heeft energielabel D.

Is €717.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €717.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 1930 met een groot perceel in Breezand. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de ruime opzet en het perceel van 2800 m² zijn unieke pluspunten.

Hoe is de bereikbaarheid van Breezand?

Breezand is een landelijke plaats in Hollands Kroon. Het treinstation ligt op 4,5 km afstand. Met de auto ben je snel op de N99 en N248. Voor dagelijkse boodschappen zijn er supermarkten op loopafstand, zoals de Dekamarkt op 1,4 km.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1930?

Een woning uit 1930 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en isolatie. Het energielabel D geeft aan dat er mogelijk winst te behalen is met isolatie of een nieuwe cv-ketel.