Vrijstaande woning te koop: Nieuw-Loosdrechtsedijk 306, Loosdrecht
KopenWijdemerenVrijstaande woningenNieuw-Loosdrechtsedijk 306

Nieuw-Loosdrechtsedijk 306

Nieuw-Loosdrechtsedijk, Wijdemeren

€ 7.950.000
Buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk, LoosdrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 569m²
569m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed aan de Nieuw-Loosdrechtsedijk

Aan de Nieuw-Loosdrechtsedijk in Loosdrecht staat een vrijstaande woning met een indrukwekkend perceel van 4885 m². De woning uit 1965 heeft een woonoppervlak van 569 m² en energielabel C. Met een vraagprijs van €7.950.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de schaal en ligging. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Wijdemeren.

De buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk

De buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk is een rustige, groene woonomgeving met veel eengezinswoningen. Ongeveer 69% van de woningen is koop, en de buurt telt ruim 6600 inwoners. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,5 km afstand, of bij Jumbo op 4 km. Basisschool De Klaroen en De Catamaran zijn beide op loopafstand (2,5-2,7 km). Het treinstation ligt op 4,4 km. De gemeente Wijdemeren biedt verder voldoende voorzieningen zoals huisartsen en parken.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sotheby's Realty Makelaars Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 7.950.000
Prijs per m²€ 13.972
Woonoppervlakte569m²
Perceeloppervlakte4885m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtNieuw-Loosdrechtsedijk
WijkNieuw-Loosdrecht
GemeenteWijdemeren

Locatie

Nieuw-Loosdrechtsedijk 306, Loosdrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Loosdrechtsedijk

Inwoners6.645
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Oud-Loosdrechtsedijk 182
2481m
Jumbo
Rijksstraatweg 127-129
4011m
Jumbo
Karel Doormanweg 10-25
4444m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool De Klaroen
Basisonderwijs · 66 leerlingen
2562m
Basisschool De Catamaran
Basisonderwijs · 79 leerlingen
2741m
Daltonschool Podium
Basisonderwijs · 90 leerlingen
4103m

Veelgestelde vragen

Over Nieuw-Loosdrechtsedijk 306, Loosdrecht

Welk energielabel heeft Nieuw-Loosdrechtsedijk 306?

De woning aan Nieuw-Loosdrechtsedijk 306 in Loosdrecht heeft energielabel C.

Is €7.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €7.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met een perceel van 4885 m² in een rustige, groene buurt. De woning heeft 569 m² woonoppervlak en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan de Nieuw-Loosdrechtsedijk in Loosdrecht. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,4 km afstand. De buurt is rustig en groen, met een lage stedelijkheidsgraad. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op de omliggende dorpen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1965?