Vrijstaande woning te koop: Provincialeweg Oost 64, Haastrecht
KopenKrimpenerwaardVrijstaande woningenProvincialeweg Oost 64

Provincialeweg Oost 64

Boven-Haastrecht, Krimpenerwaard

€ 1.249.000
Buurt Boven-Haastrecht, HaastrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Provincialeweg Oost 64

Deze vrijstaande woning uit 1929 staat in het buitengebied van Haastrecht, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 1445 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.249.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Krimpenerwaard.

Boven-Haastrecht

De buurt Boven-Haastrecht is een landelijk gebied met slechts 260 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: 45% van de huishoudens heeft kinderen. De sfeer is rustig en dorps. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna 90% van de woningen is een koopwoning.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op twee kilometer afstand. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn binnen vijf kilometer te vinden. Basisschool De Morgenster en Samenwerkingsschool De Pelikaan liggen beide op twee kilometer. De gemeente Krimpenerwaard biedt verder voorzieningen in omliggende dorpen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.249.000
Prijs per m²€ 6.608
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte1445m²
Bouwjaar1929
EnergielabelB
BuurtBoven-Haastrecht
WijkHaastrecht
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Provincialeweg Oost 64, Haastrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Boven-Haastrecht

Inwoners260
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Coop
Kleine Haven 11
2100m
Albert Heijn
Middenmolenplein 64
3861m
Jumbo
Sportlaan 4a
4682m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Morgenster
Basisonderwijs · 133 leerlingen
2004m
Samenwerkingsschool De Pelikaan
Basisonderwijs · 206 leerlingen
2018m
Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 100 leerlingen
3269m

Veelgestelde vragen

Over Provincialeweg Oost 64, Haastrecht

Welk energielabel heeft Provincialeweg Oost 64?

De woning aan Provincialeweg Oost 64 in Haastrecht heeft energielabel B.

Is €1.249.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.249.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Haastrecht. Het perceel van 1445 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar hebben minder grond.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Haastrecht. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,1 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1929?

Een woning uit 1929 kan verrassingen opleveren, zoals oude leidingen of isolatie die niet meer voldoet. Het energielabel B is redelijk, maar het is goed om de staat van het dak, de fundering en de installaties te laten controleren. Groot onderhoud kan nodig zijn.