Vrijstaande woning te koop: Ravetsmaar 17A, Landgraaf
KopenLandgraafVrijstaande woningenRavetsmaar 17A

Ravetsmaar 17A

Exdel, Landgraaf

€ 1.699.000
Buurt Exdel, LandgraafBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 572m²
572m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Ravetsmaar 17A in Landgraaf ademt ruimte en rust. Met 572 m² woonoppervlak en een perceel van 1670 m² is er volop plek voor een groot gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.699.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Landgraaf.

Exdel: een rustige, groene wijk

De woning staat in de buurt Exdel, een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een mooie wijk om in te wonen. Heel veel groen in de wijk." Het enige minpuntje dat genoemd wordt, is dat auto's te hard rijden, wat de veiligheid voor spelende kinderen beïnvloedt. De buurt telt zo'n 510 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 70% is koop. Meer weten? Bekijk de buurt Exdel.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide op loopafstand (om de hoek). Ook PLUS is twee straten verder. Kinderen kunnen naar OBS Wereldwijs, een basisschool op loopafstand, of naar Basisschool Op gen Hei, tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Beroepscollege Parkstad Limburg op tien minuten lopen. De gemeente Landgraaf biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aelmans Woningmakelaars Voerendaal aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.699.000
Prijs per m²€ 2.970
Woonoppervlakte572m²
Perceeloppervlakte1670m²
Bouwjaar1975
EnergielabelA
BuurtExdel
WijkNieuwenhagen
GemeenteLandgraaf

Locatie

Ravetsmaar 17A, Landgraaf

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Mandy Jacobs
26-02-2024
mooi wonen

Een mooie wijk om in te wonen. Heel veel groen in de wijk. Enige minpuntje is dat de auto's veel te hard door de straten rijden waardoor het veilig buiten spelen voor kinderen niet gewaarborgd kan worden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Exdel

Inwoners510
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Jumbo
Vivaldipassage 5
807m
Lidl
Vivaldipassage 7
807m
PLUS
Raadhuisplein 14
897m

Scholen

52 binnen 5 km

OBS Wereldwijs
Basisonderwijs · 219 leerlingen
677m
Beroepscollege Parkstad Limburg, loc. Brandenberg
Voortgezet onderwijs · 509 leerlingen
974m
Basisschool Op gen Hei
Basisonderwijs · 309 leerlingen
1102m

Veelgestelde vragen

Over Ravetsmaar 17A, Landgraaf

Welk energielabel heeft Ravetsmaar 17A?

De woning aan Ravetsmaar 17A in Landgraaf heeft energielabel A.

Is €1.699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.699.000 is aan de hoge kant, maar gezien de enorme oppervlakte (572 m²) en het grote perceel (1670 m²) is het niet ongebruikelijk. Het energielabel A is een pluspunt. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Landgraaf om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Exdel om in te wonen?

Exdel is een rustige, groene wijk. Bewoners waarderen het groen, maar geven aan dat auto's te hard rijden, wat de veiligheid voor kinderen beïnvloedt. De buurt heeft een mix van ouderen en gezinnen, met veel eengezinswoningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals OBS Wereldwijs (677 m) en Basisschool Op gen Hei (1102 m). Voor voortgezet onderwijs is Beroepscollege Parkstad Limburg op 974 m afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,0 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Jumbo en Lidl liggen beide op 807 m afstand (om de hoek), PLUS op 897 m. Ook Albert Heijn is op 1,5 km.

Aelmans Woningmakelaars Voerendaal
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Aelmans Woningmakelaars Voerendaal
huispedia.nl
Bekijk
Aelmans Woningmakelaars Voerendaal
funda.nl
Bekijk