Vrijstaande woning te koop: Rijksstraatweg 115, Beek
7 uur geleden ontdekt
KopenBerg en DalVrijstaande woningenRijksstraatweg 115

Rijksstraatweg 115

Beek-West, Berg en Dal

€ 2.875.000
Buurt Beek-West, BeekBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 497m²
497m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een monumentaal vrijstaand huis in Beek

Deze vrijstaande woning uit 1880 aan de Rijksstraatweg ademt karakter en ruimte. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het energieverbruik niet in te schatten. Met 497 m² woonoppervlak en een perceel van 2315 m² is dit een royale woning. De vraagprijs van €2.875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Berg en Dal.

De buurt Beek-West

Beek-West is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (79%). De meeste woningen zijn koopwoningen (80%). Er wonen relatief veel 45-plussers en 65-plussers. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 583 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar. Meer over de buurt Beek-West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek ligt (twee straten verder). Ook zijn er andere supermarkten zoals Coop en Albert Heijn op fietsafstand. Basisschool Titus Brandsma is tien minuten lopen, en voor voortgezet onderwijs kun je naar Notre Dame des Anges of Montessori College K33 Nijmegen. De gemeente Berg en Dal biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stonevest B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.875.000
Prijs per m²€ 5.785
Woonoppervlakte497m²
Perceeloppervlakte2315m²
Bouwjaar1880
BuurtBeek-West
WijkBeek
GemeenteBerg en Dal

Locatie

Rijksstraatweg 115, Beek

Buurt statistieken

Gegevens uit Beek-West

Inwoners685
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

PLUS
Waterstraat 27
621m
Coop
Van 't Santstraat 380
2531m
PLUS
Tooropstraat 16-26
2858m

Scholen

31 binnen 5 km

Notre Dame des Anges
Voortgezet onderwijs · 569 leerlingen
1011m
St. Maartenschool
Speciaal onderwijs · 191 leerlingen
1359m
De Berg
Speciaal onderwijs · 106 leerlingen
1445m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 115, Beek

Is €2.875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.875.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 497 m² met een groot perceel in Beek. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor lagere prijzen aangeboden, maar deze woning heeft een uniek karakter en een royale oppervlakte. De prijs is marktconform voor een monumentaal pand van dit formaat.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe zuinig of onzuinig de woning is. Oudere woningen uit 1880 hebben vaak een lager label, maar zonder gegevens kun je hier geen conclusies aan verbinden.

Hoe is de bereikbaarheid van Beek-West?

Beek-West ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5 km afstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto via regionale wegen. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn busverbindingen in de omgeving.