Vrijstaande woning te koop: Stationsweg 2, Drimmelen

Stationsweg 2

Drimmelen Centrum, Drimmelen

€ 845.000
Buurt Drimmelen Centrum, DrimmelenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 254m²
254m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Drimmelen

Deze vrijstaande woning aan de Stationsweg in Drimmelen ademt ruimte en rust. Met 254 m² woonoppervlak en een perceel van 428 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 2000 heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van €845.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Drimmelen.

Drimmelen Centrum

De woning ligt in de buurt Drimmelen Centrum, een rustige woonkern met ongeveer 405 inwoners. De buurt kent veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene omgeving zien. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, PLUS of Jumbo, allemaal op een paar minuten rijden. De dichtstbijzijnde basisschool, Basisschool de Lage Weide, ligt op ongeveer 3 km afstand. Ook zijn er andere scholen zoals De Biekorf en De Vuurvlinder in de buurt. De gemeente Drimmelen biedt een landelijke setting met voorzieningen binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Biemans Made makelaardij o.z. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 3.327
Woonoppervlakte254m²
Perceeloppervlakte428m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtDrimmelen Centrum
WijkDrimmelen
GemeenteDrimmelen

Locatie

Stationsweg 2, Drimmelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Drimmelen Centrum

Inwoners405
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Stationsstraat 42B
2714m
PLUS
Schonckplein 1-5
2808m
Jumbo
Stationsstraat 19
2821m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool de Lage Weide
Basisonderwijs · 444 leerlingen
3094m
Basisschool De Biekorf
Basisonderwijs · 335 leerlingen
3484m
Basisschool De Vuurvlinder
Basisonderwijs · 249 leerlingen
3535m

Veelgestelde vragen

Over Stationsweg 2, Drimmelen

Welk energielabel heeft Stationsweg 2?

De woning aan Stationsweg 2 in Drimmelen heeft energielabel A.

Is €845.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €845.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 254 m² met een perceel van 428 m² in Drimmelen. Het energielabel A en het bouwjaar 2000 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Drimmelen Centrum?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,4 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (79), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

In de directe omgeving vind je supermarkten zoals Aldi, PLUS en Jumbo op ongeveer 2,7 tot 2,8 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus even onderweg. Scholen en kinderdagverblijven liggen op 3 tot 4 km afstand. Een restaurant vind je op 0,7 km.