Vrijstaande woning te koop: van der Duinstraat 98, Sprang-Capelle
KopenWaalwijkVrijstaande woningenvan der Duinstraat 98

van der Duinstraat 98

Sprang, Waalwijk

€ 1.285.000
Buurt Sprang, Sprang-CapelleBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 43m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Sprang-Capelle

Deze vrijstaande woning aan de Van der Duinstraat 98 in Sprang-Capelle ademt ruimte en rust. Met een woonoppervlak van 251 m² en een perceel van maar liefst 1885 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1976 geeft de woning een solide uitstraling, met mogelijkheden voor eigen invulling. De vraagprijs van €1.285.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Waalwijk.

Sprang: een dorpse buurt met voorzieningen

De woning staat in de buurt Sprang, een rustige woonwijk in Sprang-Capelle. De buurt telt ruim 3000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt Sprang biedt een prettige leefomgeving.

Dagelijks leven om de hoek

De Albert Heijn ligt op 43 meter, dus voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de overkant. Ook de Aldi, Jumbo en PLUS zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum op 643 meter, en het Van Haestrecht College op 989 meter. De gemeente Waalwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.285.000
Prijs per m²€ 5.120
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte1885m²
Bouwjaar1976
BuurtSprang
WijkSprang-Capelle
GemeenteWaalwijk

Locatie

van der Duinstraat 98, Sprang-Capelle

Buurt statistieken

Gegevens uit Sprang

Inwoners3.070
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Van der Duinstraat 115
43m
Aldi
Jan de Rooijstraat 15a
701m
Jumbo
Hoofdpoort 22
773m

Scholen

22 binnen 5 km

OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum
Basisonderwijs · 505 leerlingen
643m
Van Haestrecht College
Voortgezet onderwijs · 347 leerlingen
989m
Basisschool De Vrijhoeve
Basisonderwijs · 99 leerlingen
1038m

Veelgestelde vragen

Over van der Duinstraat 98, Sprang-Capelle

Is €1.285.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.285.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Sprang-Capelle.

Hoe is de buurt Sprang om in te wonen?

Sprang is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en groen. Er wonen ongeveer 3070 mensen, met een mix van gezinnen en ouderen. De voorzieningen zijn goed: een supermarkt op 43 meter, scholen op loopafstand en een treinstation op 14,3 km. Het is een veilige buurt met 109 misdrijven per jaar.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1976, dus het is een wat oudere woning. De oppervlakte is 251 m² en het perceel is 1885 m². Er zijn geen gegevens over isolatie, cv-ketel of energielabel, dus het is aan te raden om dit na te vragen bij de makelaar. De woning wordt aangeboden via Huispedia.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. OBS VILLA VLINDERHOF kindcentrum (basisonderwijs) ligt op 643 meter, en het Van Haestrecht College (voortgezet onderwijs) op 989 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Vrijhoeve en De Rank binnen 1,5 km.