Veerweg 4

Vortum-Mullem Centrum, Land van Cuijk

€ 812.500
Buurt Vortum-Mullem Centrum, Vortum-MullemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 308m²
308m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Veerweg in Vortum-Mullem ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1930 geeft de woning een authentieke uitstraling, met royale ruimtes en een flink perceel. Met 308 m² woonoppervlak en 1008 m² grond is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De vraagprijs van €812.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Land van Cuijk.

Vortum-Mullem Centrum

De woning staat in de buurt Vortum-Mullem Centrum, een rustige kern met zo'n 580 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen: van de 220 huishoudens hebben er 100 kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 77) en een laag aantal misdrijven (6 per jaar).

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Sint Annaschool, die op nog geen 400 meter ligt. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 3,3 km of de Jumbo op 3,5 km, twee straten verder, goed te doen met de fiets. Ook de basisschool De Bolster en 't Diekske zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. De gemeente Land van Cuijk biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 812.500
Prijs per m²€ 2.638
Woonoppervlakte308m²
Perceeloppervlakte1008m²
Bouwjaar1930
EnergielabelG
BuurtVortum-Mullem Centrum
WijkVortum-Mullem
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Veerweg 4, Vortum-Mullem

Buurt statistieken

Gegevens uit Vortum-Mullem Centrum

Inwoners580
Mannen54%
Vrouwen47%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Vrijthof 15
3350m
Jumbo
Burg. Verkuijlstraat 26-32
3479m
Jan Linders
Burg. Verkuijlstraat 11
3491m

Scholen

12 binnen 5 km

Sint Annaschool
Basisonderwijs · 45 leerlingen
372m
De Bolster
Basisonderwijs · 85 leerlingen
1823m
basisschool 't Diekske
Basisonderwijs · 113 leerlingen
2387m

Veelgestelde vragen

Over Veerweg 4, Vortum-Mullem

Welk energielabel heeft Veerweg 4?

De woning aan Veerweg 4 in Vortum-Mullem heeft energielabel G.

Is €812.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €812.500 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Vortum-Mullem. De woning heeft een groot woonoppervlak van 308 m² en een perceel van 1008 m², maar het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor mijn energierekening?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van Vortum-Mullem?

Vortum-Mullem is een landelijke kern in de gemeente Land van Cuijk. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 km afstand. Met de auto ben je via regionale wegen snel in Boxmeer of Nijmegen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.