Vrijstaande woning te koop: Voorweg 99, Noorden

Voorweg 99

Noorden Lintbebouwing, Nieuwkoop

€ 1.450.000
Buurt Noorden Lintbebouwing, NoordenBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Noorden

Deze vrijstaande woning aan de Voorweg in Noorden ademt rust en ruimte. Het huis uit 1975 heeft een woonoppervlak van 81 m², maar het perceel is met 570 m² echt royaal. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je de stookkosten in de gaten moet houden. Met een vraagprijs van €1.450.000 is dit een woning aan de hoge kant, maar dat past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Nieuwkoop.

Noorden Lintbebouwing: een dorpse enclave

De buurt Noorden Lintbebouwing is een rustige, groene woonomgeving. Het is een echte dorpsbuurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (79%). De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. De buurt is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), dus je woont hier heerlijk landelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (23 misdrijven) en veel groen.

Dagelijks leven in Noorden

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt (om de hoek). Ook zijn er andere supermarkten in de omgeving, zoals Albert Heijn en Lidl op ongeveer 10 minuten rijden. Voor kinderen is er de Antoniusschool (basisonderwijs) op loopafstand, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 4,3 km. De gemeente Nieuwkoop biedt een landelijke setting met voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bij Corina Woningmakelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 17.901
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte570m²
Bouwjaar1975
EnergielabelE
BuurtNoorden Lintbebouwing
WijkKern Noorden
GemeenteNieuwkoop

Locatie

Voorweg 99, Noorden

Buurt statistieken

Gegevens uit Noorden Lintbebouwing

Inwoners785
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Simon van Capelweg 153
1029m
Albert Heijn
De Passage 26
4673m
Lidl
Prinses Margrietlaan 44
4688m

Scholen

11 binnen 5 km

Antoniusschool
Basisonderwijs · 140 leerlingen
1091m
Protestants Christelijk Basisonderwijs De Meent
Basisonderwijs · 50 leerlingen
1685m
Openbare Basisschool Twister
Basisonderwijs · 187 leerlingen
3891m

Veelgestelde vragen

Over Voorweg 99, Noorden

Welk energielabel heeft Voorweg 99?

De woning aan Voorweg 99 in Noorden heeft energielabel E.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant voor een woning van 81 m² woonoppervlak, maar het perceel van 570 m² is uitzonderlijk groot. In de buurt Noorden Lintbebouwing zijn vrijstaande woningen schaars, en de ligging in het groene Noorden is gewild. Vergelijkbare woningen in de regio Nieuwkoop worden vaak voor lagere prijzen aangeboden, maar de combinatie van een groot perceel en een rustige omgeving rechtvaardigt de prijs.

Wat betekent energielabel E voor de maandelijkse lasten?

Energielabel E geeft aan dat de woning niet goed geïsoleerd is. Dit kan leiden tot hogere stookkosten, vooral in de winter. Houd er rekening mee dat de energierekening hoger kan uitvallen dan bij een woning met een beter label.

Hoe is de bereikbaarheid van Noorden met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13 km afstand, dus Noorden is niet goed per trein bereikbaar. De auto is dan ook het meest praktische vervoermiddel voor woon-werkverkeer.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn op loopafstand. Een PLUS-supermarkt, een basisschool (Antoniusschool) en een kinderdagverblijf bevinden zich allemaal op minder dan 1 km afstand. Ook een huisartsenpraktijk en een restaurant zijn dichtbij. Voor uitgebreidere voorzieningen, zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs, moet je iets verder reizen.

Wat voor type buurt is Noorden Lintbebouwing?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen (83%) en een hoog percentage koopwoningen (79%). De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (klasse 5) en een lage misdaadcijfer. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. Het is een ideale omgeving voor wie van rust en ruimte houdt.