Vrijstaande woning te koop: Waalbandijk 109A, Beneden-Leeuwen

Waalbandijk 109A

Kern Beneden-Leeuwen, West Maas en Waal

€ 1.400.000
Buurt Kern Beneden-Leeuwen, Beneden-LeeuwenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Aan de Waalbandijk in Beneden-Leeuwen staat een vrijstaande woning uit 2018 met een ruim perceel van 1755 m². De woning heeft energielabel A+++, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Met een vraagprijs van €1.400.000 is dit een woning aan de hoge kant, maar dat past bij het aanbod van vrijstaande woningen in West Maas en Waal.

## De woning ligt in de buurt Kern Beneden-Leeuwen, een rustige woonkern. Twee bewoners geven de buurt een 7,76. Een bewoner zegt: "Rustig en beleefd", en noemt dat alles op loopafstand is. Een ander noemt het "Zelfstandig rustig leef en laat leven". In de buurt wonen vooral 45-plussers en gezinnen, met een mix van koop- en huurwoningen.

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) en Aldi (twee straten verder). Basisschool de Leeuwenkuil en Openbare Basisschool De Wijzer zijn beide op loopafstand. De gemeente West Maas en Waal biedt een landelijke omgeving met voorzieningen in de buurt.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.400.000
Prijs per m²€ 7.407
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte1755m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA+++
BuurtKern Beneden-Leeuwen
WijkBeneden-Leeuwen
GemeenteWest Maas en Waal

Locatie

Waalbandijk 109A, Beneden-Leeuwen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.6
Dikker
13-10-2025
Zelfstandig rustig leef en laat leven

Veel kletsen beppen over onzin

8.9
Wes
30-03-2025
Rustig en beleefd

Ik ben hier in december komen wonen sins nu toe geen slechte dingen in deze buurt mee ge maak leuke mensen gezellig zweer hangt er alles is op loop afstand Het word ook erg schoon gehouden der licht altijd wel iets op de grond das nou eenmaal zo maar verder doen we well onze beste om de straaten zo schoon mogelijk te houden

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Beneden-Leeuwen

Inwoners5.995
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Zijveld 1
958m
Aldi
Dorpsplein 4
1143m
Jumbo
Nijverheidsstraat 4
1671m

Scholen

17 binnen 5 km

Pax Junior
Voortgezet onderwijs · 178 leerlingen
1664m
Basisschool de Leeuwenkuil
Basisonderwijs · 153 leerlingen
1664m
Openbare Basisschool De Wijzer
Basisonderwijs · 362 leerlingen
1664m

Veelgestelde vragen

Over Waalbandijk 109A, Beneden-Leeuwen

Welk energielabel heeft Waalbandijk 109A?

De woning aan Waalbandijk 109A in Beneden-Leeuwen heeft energielabel A+++.

Is €1.400.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.400.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Beneden-Leeuwen. De woning is echter groot (189 m²) met een ruim perceel (1755 m²) en heeft een zeer zuinig energielabel (A+++). Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare woningen in de omgeving.