Vrijstaande woning te koop: Wieldyk 10, Mirns

Wieldyk 10

Mirns, De Fryske Marren

€ 3.595.000
Buurt Mirns, MirnsBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 684m²
684m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Woningtype en ligging

Deze vrijstaande woning aan de Wieldyk in Mirns ademt rust en ruimte. Met 684 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 1,8 hectare is dit een buitenkans voor wie van privacy en natuur houdt. Het energielabel A+++ maakt de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €3.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in De Fryske Marren.

Buurt Mirns

Mirns is een klein dorp in de gemeente De Fryske Marren, met slechts 105 inwoners. Het is er stil en groen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel eengezinswoningen. Lees meer over de gemeente De Fryske Marren.

Leven in de straat

In Mirns draait het leven om de natuur. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op twee kilometer afstand, of bij PLUS op zes kilometer. Basisschool RKPC De Toekomst ligt op 1,7 km, en ook Basisschool De Meiboom is binnen fietsafstand. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,7 km, dus je bent aangewezen op de auto. Toch is alles wat je nodig hebt binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Friesland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 juli 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.595.000
Prijs per m²€ 5.256
Woonoppervlakte684m²
Perceeloppervlakte18740m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA+++
BuurtMirns
WijkMirns
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Wieldyk 10, Mirns

Buurt statistieken

Gegevens uit Mirns

Inwoners105
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
St. Odulphusstraat 18
1868m
PLUS
De Bleeck 1
5977m
Poiesz
Hoofdstraat 6
6357m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool RKPC De Toekomst
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1651m
Basisschool De Meiboom
Basisonderwijs · 75 leerlingen
2534m
Neutraal Bijzondere Basisschool De Barte
Basisonderwijs · 43 leerlingen
2702m

Veelgestelde vragen

Over Wieldyk 10, Mirns

Welk energielabel heeft Wieldyk 10?

De woning aan Wieldyk 10 in Mirns heeft energielabel A+++.

Is €3.595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.595.000 is hoog, maar past bij de enorme oppervlakte van 684 m² woonoppervlak en het perceel van 1,8 hectare. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2000 dragen bij aan de waarde. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar voor een vrijstaande woning van dit formaat in een rustige omgeving is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Mirns?

Mirns ligt in een landelijk gebied in De Fryske Marren. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,7 km afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde grote supermarkt (SPAR) is op 2,1 km, en basisscholen zijn binnen 2,5 km te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad als Sneek, op 9 km.