Vrijstaande woning te koop: Sint Janstraat 8B, Kapellebrug
KopenHulstVrijstaande woningenSint Janstraat 8B

Sint Janstraat 8B

Kern Kapellebrug, Hulst

€ 1.249.000
Buurt Kern Kapellebrug, KapellebrugBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 317m²
317m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Kapellebrug

Deze vrijstaande woning uit 2007 staat in het rustige Kapellebrug, een dorp in Zeeuws-Vlaanderen. Met 317 m² woonoppervlak en een perceel van 900 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.249.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hulst.

De buurt Kern Kapellebrug

Kapellebrug is een kleine kern met zo'n 340 inwoners. De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: zowel gezinnen als ouderen. De buurt Kern Kapellebrug heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook de SPAR is binnen een kwartier fietsen te bereiken. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Inghelosenberghe-School op ongeveer 1,6 km afstand. De gemeente Hulst biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,4 km en een park op 1,7 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Gassen Vastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.249.000
Prijs per m²€ 3.940
Woonoppervlakte317m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtKern Kapellebrug
WijkKapellebrug
GemeenteHulst

Locatie

Sint Janstraat 8B, Kapellebrug

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Kapellebrug

Inwoners340
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Gentsevaart 8
701m
SPAR
Martje van Wardje 27
1401m
Lidl
Zoetevaart 8
2714m

Scholen

11 binnen 5 km

Inghelosenberghe-School
Basisonderwijs · 223 leerlingen
1590m
Basisschool Sint Bernardus
Basisonderwijs · 82 leerlingen
2261m
Basisschool Heidepoort
Basisonderwijs · 58 leerlingen
2693m

Veelgestelde vragen

Over Sint Janstraat 8B, Kapellebrug

Welk energielabel heeft Sint Janstraat 8B?

De woning aan Sint Janstraat 8B in Kapellebrug heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.249.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 317 m² met een perceel van 900 m² en energielabel A in een rustige omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Kapellebrug?

Kapellebrug ligt in Zeeuws-Vlaanderen, op ongeveer 50 km van het treinstation. De auto is de beste manier om je te verplaatsen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er is een PLUS-supermarkt op loopafstand en een SPAR op 1,4 km. Ook zijn er basisscholen zoals Inghelosenberghe-School op 1,6 km. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar Hulst, op ongeveer 4 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?