Woning te koop: Alsemlaan 98, Amstelveen
Onder optie

Alsemlaan 98

Kruidenbuurt, Amstelveen

€ 362.500
Buurt Kruidenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in de Kruidenbuurt

Dit appartement aan de Alsemlaan straalt nieuwbouw uit, met een frisse uitstraling en een energielabel A+++. Het is een van de weinige koopwoningen die nu beschikbaar zijn in de Kruidenbuurt. Met een prijs van €362.500 is dit een scherpe optie vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €516.167 in de buurt. Bekijk ook andere woningen in Amstelveen.

De buurt: Kruidenbuurt

De Kruidenbuurt is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Van de 955 woningen is 66% eengezinswoning en 70% koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel kinderen en een doorsnee inkomen. De buurt heeft een park of plantsoen op 300 meter afstand. Lees meer over de buurt Kruidenbuurt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn of Vomar, beide op tien minuten lopen. Voor de kinderen is de Karel Eykmanschool om de hoek, op 847 meter, en de Katholieke basisschool De Triangel op 902 meter. Ook de openbare basisschool de Westwijzer is op loopafstand. De gemeente Amstelveen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 362.500
Prijs per m²€ 6.971
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte2277m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtKruidenbuurt
WijkWestwijk Zuid
GemeenteAmstelveen

Locatie

Alsemlaan 98, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kruidenbuurt

Inwoners2.625
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kruidenbuurt

Woningvoorraad955
Gem. WOZ-waarde€ 656.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
976m
Vomar
Westwijkplein 90-102
976m
Albert Heijn
Brink 20
1632m

Scholen

41 binnen 5 km

Karel Eykmanschool
Basisonderwijs · 552 leerlingen
847m
Katholieke basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 697 leerlingen
902m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
1427m

Veelgestelde vragen

Over Alsemlaan 98, Amstelveen

Welk energielabel heeft Alsemlaan 98?

De woning aan Alsemlaan 98 in Amstelveen heeft energielabel A+++.

Is €362.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €362.500 is aan de lage kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €516.167 in de Kruidenbuurt. Houd er rekening mee dat dit een klein appartement van 52 m² is, terwijl het gemiddelde in de buurt hoger ligt. De prijs is marktconform voor een nieuwbouwappartement van dit formaat.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van de Kruidenbuurt?

Het treinstation is 9,7 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1077, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Karel Eykmanschool zit op 847 meter, Katholieke basisschool De Triangel op 902 meter, en Openbare Basisschool de Westwijzer op 1,7 km. Ook zijn er kinderdagverblijven op 500 meter.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement van 52 m², gebouwd in 2023. Het heeft energielabel A+++. De woning is een koopwoning en geen corporatiewoning. Details over kamers of indeling zijn niet bekend.

Hoe veilig is de Kruidenbuurt?

In de buurt zijn 56 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Het aantal inwoners is 2625, dus het aantal misdrijven per inwoner is relatief laag. De buurt oogt rustig en groen.

Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.