Woning te koop: Diederikstraat 10, Gemert
KopenGemert-BakelGemert-OostDiederikstraat 10

Diederikstraat 10

Gemert-Oost, Gemert-Bakel

€ 575.000
Buurt Gemert-Oost, GemertBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 258m²
258m² woonoppervlakte
SPAR op 83m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in een rustige buurt

Deze woning aan de Diederikstraat 10 in Gemert ademt ruimte en rust. Met 258 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning uit 1971 is gebouwd in een tijd waarin stevig en ruim werd gebouwd. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere woningen in Gemert-Bakel.

Gemert-Oost: een groene, gezellige buurt

Gemert-Oost is een rustige woonwijk met veel groen en een dorps karakter. De buurt telt ruim 6.000 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,38 en zegt: "Gezzelig. Ik woon er niet zo lang tot nu toe alles goed." De buurt heeft een matige stedelijkheid (3 op een schaal van 5), wat betekent dat voorzieningen op fietsafstand zijn. Meer over de buurt Gemert-Oost.

Het dagelijks leven in de straat

De SPAR ligt op nog geen 100 meter afstand. Voor een grotere boodschap loop je in vijf minuten naar de Albert Heijn of Lidl. Kindcentrum Berglaren zit om de hoek, op twee minuten lopen, en ook kinderdagverblijven en het voortgezet onderwijs zijn dichtbij. De gemeente Gemert-Bakel biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van den Berk & Kerkhof Makelaars en Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.229
Woonoppervlakte258m²
Perceeloppervlakte182m²
Bouwjaar1971
EnergielabelA+++
BuurtGemert-Oost
WijkGemert-Oost
GemeenteGemert-Bakel

Locatie

Diederikstraat 10, Gemert

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Jason
05-05-2025
Gezzelig

Ik woon er niet zo lang tot nu toe alles goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Gemert-Oost

Inwoners6.085
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Diederikstraat 2
83m
Albert Heijn
Kapelaanstraat 25
545m
Lidl
Grootmeestersstraat 9
781m

Scholen

11 binnen 5 km

Kindcentrum Berglaren
Basisonderwijs · 229 leerlingen
135m
Kindcentrum SBO Petrus Dondersschool
Speciaal onderwijs · 150 leerlingen
306m
Kindcentrum Het Venster
Basisonderwijs · 195 leerlingen
375m

Veelgestelde vragen

Over Diederikstraat 10, Gemert

Welk energielabel heeft Diederikstraat 10?

De woning aan Diederikstraat 10 in Gemert heeft energielabel A+++.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een woning van 258 m² met energielabel A+++ in Gemert. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden.

Hoe is de buurt Gemert-Oost om in te wonen?

Gemert-Oost is een rustige, groene wijk met een dorps karakter. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Een bewoner noemt het 'gezzelig' en geeft de buurt een 7,38. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij, en de omgeving is veilig met relatief weinig misdrijven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+++, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen laag zijn in vergelijking met woningen met een lager label. Dit label is het best haalbare en draagt bij aan een laag energieverbruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum Berglaren (basisonderwijs) ligt op 135 meter, en het Commanderij College (voortgezet onderwijs) op 630 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12 kilometer afstand. Gemert is niet direct per trein bereikbaar, maar met de auto of bus ben je snel op een station.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1971?

Een woning uit 1971 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen of installaties. Omdat het energielabel A+++ is, zijn er waarschijnlijk al veel verduurzamingsmaatregelen genomen.

Van den Berk & Kerkhof Makelaars en Taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod