Woning te koop: Hellingstraat 98, Muiden
KopenGooise MerenMuidenVesting MuidenHellingstraat 98

Hellingstraat 98

Vesting Muiden, Gooise Meren

€ 920.000
Buurt Vesting Muiden, MuidenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een moderne woning in de Vesting Muiden

Deze woning uit 2020 aan de Hellingstraat 98 in Muiden is een frisse, moderne woning met 131 m² woonoppervlak. Het is een rustige plek in de historische Vesting Muiden, waar je het gevoel hebt dat je in een dorp woont, maar met de stad binnen handbereik. De vraagprijs van €920.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Gooise Meren.

De buurt Vesting Muiden

De buurt Vesting Muiden is een karakteristieke, oude vestingstad met grachten en historische gebouwen. Het is een gemêleerde buurt: veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een rustige buurt is met relatief weinig voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets: de dichtstbijzijnde supermarkt, een AH XL, ligt op ruim 3 km afstand. Ook de SPAR en Lidl zijn op ongeveer 3,3 km. Voor schoolgaande kinderen zijn er twee basisscholen om de hoek: de Jozefschool Muiden op 367 meter en Kindcentrum Muiderkring op 490 meter. De gemeente Gooise Meren biedt verder veel recreatiemogelijkheden rond het IJmeer.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nienaber Muiden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 920.000
Prijs per m²€ 7.023
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte499m²
Bouwjaar2020
BuurtVesting Muiden
WijkMuiden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Hellingstraat 98, Muiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Vesting Muiden

Inwoners1.220
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

AH XL
Pampusweg 13
3221m
Lidl
Pampusweg 12
3289m
SPAR
Dorpsstraat 25
3301m

Scholen

19 binnen 5 km

Jozefschool Muiden
Basisonderwijs · 207 leerlingen
367m
Kindcentrum Muiderkring
Basisonderwijs · 411 leerlingen
490m
Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
2414m

Veelgestelde vragen

Over Hellingstraat 98, Muiden

Is €920.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €920.000 is aan de hoge kant voor een woning van 131 m² in Muiden. De woning is echter nieuwbouw uit 2020, wat de prijs deels verklaart. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Vesting Muiden, een autoluwe historische kern. Het dichtstbijzijnde treinstation (Weesp) ligt op 3,6 km afstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De buurt heeft beperkte voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (AH XL) ligt op 3,2 km, dus je hebt een auto of fiets nodig voor boodschappen. Wel zijn er twee basisscholen op loopafstand (Jozefschool op 367 m en Kindcentrum Muiderkring op 490 m). Voor overige voorzieningen zoals restaurants en een bibliotheek ben je dicht bij het centrum van Muiden.