Appartement te koop: Jozef Israëlslaan 25, Rijswijk (Zh)
KopenRijswijkAppartementenJozef Israëlslaan 25

Jozef Israëlslaan 25

Rembrandtkwartier, Rijswijk

€ 325.000
Buurt Rembrandtkwartier, Rijswijk (Zh)Bekijk buurt
Albert Heijn op 319m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het Rembrandtkwartier

Dit appartement aan de Jozef Israëlslaan ademt de sfeer van de jaren vijftig, met royale kamers en een praktische indeling. Met 77 vierkante meter woonoppervlak is er voldoende ruimte voor een stel of kleine familie. De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor appartementen in Rijswijk.

De buurt: Rembrandtkwartier

Het Rembrandtkwartier is een rustige, groene buurt met veel speelplekken voor kinderen. Een bewoner zegt: "Rustige buurt vlakbij winkels en OV, genoeg speelgelegenheid voor kinderen. Veel groen in en rond de buurt." Een ander noemt het "een fijne buurt waar je makkelijk contact kan leggen met buren." De buurt Rembrandtkwartier telt zo'n 3700 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn om de hoek (319 m) of Ekoplaza (381 m). Ook een Aldi is twee straten verder (556 m). Kinderen kunnen naar basisscholen zoals KC de Telescoop of de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer, beide op loopafstand. De gemeente Rijswijk biedt verder een treinstation op tien minuten lopen en voldoende parken.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Freek Fontein Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 4.221
Woonoppervlakte77m²
Bouwjaar1959
EnergielabelC
GemeenteRijswijk

Locatie

Jozef Israëlslaan 25, Rijswijk (Zh)

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

3.0
J. Hofte
22-12-2025
Schilderswijk, een asociale wijk.

Heel slecht, armoedige buurt, junks, asociale mensen die hun rotzooi op straat gooien en in gemeenschappelijke tuinen ipv in de containers, buitenlanders uit Polen, Turkije, Afrika etc.en nog meer. Al deze mensen terugsturen waar ze vandaan komen. Deze buurt wordt steeds erger. Staan hier ook gestolen fietsen. Weinig parkeerplaatsen, maar teveel bomen in de straat. Ik durf 's avonds niet over straat te lopen. Mensen van de handhaving moeten eigenlijk iedere dag/avond controleren.

7.1
Marion
28-03-2025
Prettig wonen

Rustige buurt vlakbij winkels en OV genoeg speelgelegenheid voor kinderen. Veel groen in en rond de buurt.

9.0
nik
21-02-2025
Fijne buurt

Het is een fijne buurt waar je makkelijk contact kan leggen met buren. Goede bereikbaarheid naar centrum Den Haag en Rotterdam.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rembrandtkwartier

Inwoners3.700
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

94 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerklaan 74
319m
Ekoplaza
Herenstraat 54
381m
Aldi
Herenstraat 2
556m

Scholen

29 binnen 5 km

KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
1771m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
1787m
De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2318m

Veelgestelde vragen

Over Jozef Israëlslaan 25, Rijswijk (Zh)

Welk energielabel heeft Jozef Israëlslaan 25?

De woning aan Jozef Israëlslaan 25 in Rijswijk (Zh) heeft energielabel C.

Is €325.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor een appartement van 77 m² met energielabel C in het Rembrandtkwartier. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van het Rembrandtkwartier?

Het treinstation Rijswijk ligt op 1,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet zo efficiënt als nieuwbouw. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement uit 1959.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Albert Heijn (319 m), Ekoplaza (381 m) en Aldi (556 m). Ook zijn er basisscholen en een park op 300 m afstand.

Hoe is de veiligheid in het Rembrandtkwartier?

In de buurt zijn 216 misdrijven geregistreerd, wat neerkomt op ongeveer 58 per 1000 inwoners. Dat is iets hoger dan het landelijk gemiddelde, maar de meeste bewoners ervaren de buurt als rustig.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt?

De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,7, wat duidt op veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn 1135 eenpersoonshuishoudens en 490 huishoudens met kinderen.

Freek Fontein Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Rembrandtkwartier

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJozef Israëlslaan 25, Rijswijk (Zh)
Bekijk