Woning te koop: Lindenplein 9, Ter Aar
KopenNieuwkoopKern Ter AarAardam WestLindenplein 9

Lindenplein 9

Aardam West, Nieuwkoop

€ 395.000
Buurt Aardam West, Ter AarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 407m²
103% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 210 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 23 dagen
Aldi op 95m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit is een ruime woning op een woonerf in Ter Aar, met een park naast de deur. Het bouwjaar 2003 en de royale oppervlakte van 407 m² maken het een bijzondere vondst. De vraagprijs van €395.000 is de laagste van de drie koopwoningen die nu in de buurt te koop staan. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs van woningen in Nieuwkoop ligt hoger.

Buurt Aardam West

De buurt Aardam West is een rustige wijk aan de rand van het dorp. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,75. Een bewoner zegt: "Ouderwets gemoedelijk. Rustig woonerf met speeltuin aan de buitenkant van het dorp naast een park. Ik woon hier gelukkig al heel lang en zie kinderen van toen, nu als volwassenen terugkomen." In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die om de hoek zit op 95 meter. Ook de Dirk op 185 meter en de Vomar op 675 meter zijn dichtbij. Basisschool De Vaart is twee straten verder, op 492 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, op 5,7 km afstand. De gemeente Nieuwkoop biedt verder een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieman in Bedrijf B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 971
Woonoppervlakte407m²
Perceeloppervlakte970m²
Bouwjaar2003
BuurtAardam West
WijkKern Ter Aar
GemeenteNieuwkoop

Locatie

Lindenplein 9, Ter Aar

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.8
Hanny
26-10-2025
Ouderwets gemoedelijk

Rustig woonerf met speeltuin aan de buitenkant van het dorp naast een park. Ik woon hier gelukkig al heel lang en zie kinderen van toen, nu als volwassenen terugkomen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Aardam West

Inwoners3.850
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Aardam West

Woningvoorraad1.589
Gem. WOZ-waarde€ 380.737
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Aldi
Westkanaalweg 100
95m
Dirk
Essenlaan 2
185m
Vomar
Kerkweg 28B
675m

Scholen

34 binnen 5 km

Basisschool De Vaart
Basisonderwijs · 501 leerlingen
492m
Het Spectrum
Basisonderwijs · 213 leerlingen
2815m
Hobbitburcht-Batenstein
Basisonderwijs · 196 leerlingen
2894m

Veelgestelde vragen

Over Lindenplein 9, Ter Aar

Is €395.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs is marktconform. Het is de goedkoopste van de drie koopwoningen die nu in de buurt te koop staan. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was het afgelopen jaar €489.520, maar die woningen hadden gemiddeld 200 m². Deze woning is met 407 m² veel groter, dus de prijs per m² is relatief laag.

Hoe is de buurt Aardam West om in te wonen?

De buurt wordt zeer gewaardeerd met een 9,75 uit één review. Bewoners noemen het 'ouderwets gemoedelijk' en 'rustig woonerf met speeltuin naast een park'. Het is een gemengde wijk met veel gezinnen en ouderen, en 82% van de woningen zijn eengezinswoningen.