Woning te koop: Ploegdijk 2H272, Lochem

Ploegdijk 2H272

Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld, Lochem

€ 145.833
Buurt Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld, LochemBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig begin in Lochem

Deze recreatiewoning aan de Ploegdijk 2H272 in Lochem is een stille plek om tot rust te komen. Het is een compacte woning uit 2018 met 44 m² woonoppervlak. De vraagprijs van €145.833 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Lochem voor een breder beeld.

De buurt: Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld, een landelijk gebied met 325 inwoners. Het is een rustige omgeving met veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt kenmerkt zich door ruimte en stilte. Meer over de buurt Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld lees je hier.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen kun je terecht bij PLUS op bijna 3 km afstand, of bij Aldi, Lidl, Jumbo en Albert Heijn in de omgeving. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Rank of Openbare Basisschool De Vennegotte, beide op loopafstand. Het Staring College voor voortgezet onderwijs ligt op 1,7 km. De gemeente Lochem biedt een fijne mix van voorzieningen en natuur.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via UwTweedehuismakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 145.833
Prijs per m²€ 3.314
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte207m²
Bouwjaar2018
BuurtVerspreide huizen Het Veen en Grote Veld
WijkLochem buitengebied
GemeenteLochem

Locatie

Ploegdijk 2H272, Lochem

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld

Inwoners325
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Albert Hahnweg 97
2961m
Aldi
Hanzeweg 17
3681m
Lidl
Julianaweg 9
3692m

Scholen

10 binnen 5 km

Staring College locatie Lochem
Voortgezet onderwijs · 1014 leerlingen
1698m
De Rank
Basisonderwijs · 140 leerlingen
2389m
Openbare Basisschool De Vennegotte
Basisonderwijs · 232 leerlingen
2431m

Veelgestelde vragen

Over Ploegdijk 2H272, Lochem

Is €145.833 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €145.833 is marktconform voor een recreatiewoning van 44 m² uit 2018 in Lochem. Het is een relatief nieuw object, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse. Omdat het een recreatiewoning betreft, kunnen er beperkingen gelden voor permanente bewoning.

Wat zijn de mogelijkheden voor permanente bewoning?

Deze woning is te koop als recreatiewoning. Of permanente bewoning is toegestaan, hangt af van het bestemmingsplan van de gemeente Lochem. De woning is primair bedoeld voor recreatief gebruik.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 km afstand. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld. De omgeving is vooral gericht op autogebruik, maar de rustige ligging maakt het aantrekkelijk voor wie van natuur houdt.