Woning te koop: Weverij 23, Heikant
KopenHulstHeikantKern HeikantWeverij 23

Weverij 23

Kern Heikant, Hulst

€ 557.500
Buurt Kern Heikant, HeikantBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in rustig Heikant

Deze hoekwoning uit 2024 staat in een jonge wijk van Heikant, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 129 m² woonoppervlak is het een royale woning voor wie van nieuwbouw houdt. De vraagprijs van €557.500 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit van een recent opgeleverd huis. Bekijk ook andere woningen in Hulst voor een prijsvergelijking.

Kern Heikant: dorpse rust

De buurt Kern Heikant is een kleine dorpskern met zo'n 1.100 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De sfeer is rustig, met veel groen om de hoek. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig eenpersoonshuishoudens, veel gezinnen.

Dagelijks leven in Heikant

Voor de dagelijkse boodschappen kun je twee straten verder terecht bij SPAR op 2,4 km of PLUS op 2,9 km. Basisschool Heidepoort zit om de hoek, op 121 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Hulst biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,3 km en een park op 3,1 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt & Biesbroeck Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 557.500
Prijs per m²€ 4.322
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte334m²
Bouwjaar2024
BuurtKern Heikant
WijkHeikant
GemeenteHulst

Locatie

Weverij 23, Heikant

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Heikant

Inwoners1.110
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

SPAR
Martje van Wardje 27
2409m
PLUS
Gentsevaart 8
2939m
Aldi
Stationsplein 13
3392m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool Heidepoort
Basisonderwijs · 58 leerlingen
121m
Inghelosenberghe-School
Basisonderwijs · 223 leerlingen
1890m
St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
3830m

Veelgestelde vragen

Over Weverij 23, Heikant

Is €557.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €557.500 is aan de hoge kant voor een nieuwbouwwoning in Heikant. Het is een hoekwoning uit 2024 met 129 m², dus je betaalt voor nieuwbouwcomfort. Vergelijk met andere woningen in Hulst om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe rustig is de buurt Kern Heikant?

Kern Heikant is een rustige dorpsbuurt met veel eengezinswoningen en weinig stedelijke drukte. De omgevingsadressendichtheid is laag (130 per km²), wat aangeeft dat het niet dichtbevolkt is. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de rust is een pluspunt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, Basisschool Heidepoort ligt op 121 meter afstand, dus naast de deur. Andere basisscholen zoals Inghelosenberghe-School (1,9 km) en St Willibrordus (3,8 km) zijn ook bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Hulst, op 5,6 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 46,9 km afstand. Heikant is dus niet goed per trein bereikbaar; je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.