Appartement te koop: Bastion 13, Tholen
KopenTholenAppartementenBastion 13

Bastion 13

Tholen, Tholen

€ 519.500
Buurt Tholen, TholenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Tholen

Dit appartement uit 2020 aan Bastion 13 voelt als een nieuwbouwwoning, met energielabel A en een flinke 146 m² woonoppervlak. De woning ligt in een groene omgeving, zoals een bewoner het omschrijft: 'word alleen maar nog groener'. Met een vraagprijs van €519.500 zit je aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Tholen, maar je krijgt er wel een ruim en modern appartement voor terug.

De buurt Tholen

Tholen is een dorp met ruim 8.000 inwoners, waar veel gezinnen wonen en de sfeer rustig is. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Prima, altijd groen geweest'. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, met veel eengezinswoningen en een gemiddeld inkomen. Meer over de buurt lees je op de pagina over Tholen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (225 m) of de Aldi twee straten verder (356 m). Basisscholen zoals Montessorischool de Kraal en Calvijn College Tholen zitten op loopafstand (626 m). Ook een park of plantsoen is vlakbij (0,6 km). De gemeente Tholen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurant op korte afstand. Meer over de omgeving vind je op de pagina over gemeente Tholen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mark Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.500
Prijs per m²€ 3.558
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte2170m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtTholen
WijkTholen
GemeenteTholen

Locatie

Bastion 13, Tholen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Jamison
04-02-2025
Prima

Prima, altijd groen geweest en word alleen maar nog groener

Buurt statistieken

Gegevens uit Tholen

Inwoners8.055
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Tholen

Woningvoorraad3.394
Gem. WOZ-waarde€ 282.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Terreplein 4
225m
Aldi
Terreplein 8
356m
PLUS
Dorpsstraat 75-77
3451m

Scholen

20 binnen 5 km

Calvijn College Tholen
Voortgezet onderwijs · 302 leerlingen
626m
Montessorischool de Kraal
Basisonderwijs · 91 leerlingen
626m
De Geluksvogel SBO
Speciaal onderwijs · 47 leerlingen
944m

Veelgestelde vragen

Over Bastion 13, Tholen

Welk energielabel heeft Bastion 13?

De woning aan Bastion 13 in Tholen heeft energielabel A.

Is €519.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 19% boven de gemiddelde vraagprijs van €436.740 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in Tholen was het afgelopen jaar €462.452, dus de vraagprijs is aan de hoge kant. Wel is dit een ruim appartement (146 m²) met energielabel A en bouwjaar 2020, wat de prijs deels verklaart.

Hoeveel appartementen staan er te koop in Tholen?

In de buurt Tholen staan op dit moment 25 koopwoningen te koop, waarvan een deel appartementen. Het aanbod is beperkt, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.