Appartement te koop: Beneluxlaan 669, Almere
KopenAlmereAppartementenBeneluxlaan 669

Beneluxlaan 669

Europakwartier West-Noord, Almere

€ 540.000
Buurt Europakwartier West-Noord, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 144m²
97% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 193m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Ruim appartement met energielabel A in Almere

Dit appartement aan de Beneluxlaan 669 in Almere is een verrassend ruim opgezette woning. Met 144 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige plek. Het appartement is gebouwd in 2008 en ligt in het Europakwartier West. De vraagprijs van €540.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Almere, maar de oppervlakte is ook flink groter dan gemiddeld.

Europakwartier W.-Noord: een rustige, groene buurt

De buurt Europakwartier W.-Noord is een rustige wijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met veel jonge volwassenen en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 1986, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek, op nog geen 200 meter. Ook zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals Arte College en International School Almere, beide op loopafstand. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via IMMO Arie van der Lee aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 540.000
Prijs per m²€ 3.750
Woonoppervlakte144m²
Perceeloppervlakte2074m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtEuropakwartier West-Noord
WijkEuropakwartier West
GemeenteAlmere

Locatie

Beneluxlaan 669, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Europakwartier West-Noord

Inwoners2.510
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Europakwartier West-Noord

Woningvoorraad1.212
Gem. WOZ-waarde€ 360.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Hongarijeplaats 2
193m
Albert Heijn
Olivier van Noortstraat 32
1028m
PLUS
Alseïdenstraat 11
1049m

Scholen

42 binnen 5 km

Arte College
Voortgezet onderwijs · 880 leerlingen
212m
International School Almere
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
458m
De Kleine Wereld
Basisonderwijs · 179 leerlingen
470m

Veelgestelde vragen

Over Beneluxlaan 669, Almere

Welk energielabel heeft Beneluxlaan 669?

De woning aan Beneluxlaan 669 in Almere heeft energielabel A.

Is de prijs van €540.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs van €540.000 ligt 47% boven het buurtgemiddelde van €366.889. Dit komt doordat het appartement met 144 m² veel groter is dan het gemiddelde van 73 m² in de buurt. De prijs per vierkante meter is met €3.750 lager dan het buurtgemiddelde van €5.279, dus voor de extra ruimte betaal je relatief minder.

Hoe zuinig is energielabel A?

Energielabel A is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage energiekosten kunt verwachten. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel A of A+, dus dit is gebruikelijk voor nieuwere woningen in deze wijk.