Appartement te koop: Brink 14A, Laren (Nh)
KopenLarenAppartementenBrink 14A

Brink 14A

Laren-Centrum, Laren

€ 900.000
Buurt Laren-Centrum, Laren (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 229m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statig appartement in het hart van Laren

Dit appartement aan de Brink 14A ademt de chique sfeer van het oude Laren. Het is gebouwd in 1915 en heeft een woonoppervlak van 92 m². Met energielabel A is het verrassend zuinig voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €900.000 is aan de hoge kant, maar past bij de exclusieve ligging. Bekijk ook andere appartementen in Laren voor een prijsvergelijking.

Laren-Centrum: dorps en gewild

De buurt Laren-Centrum is een van de meest gewilde plekken in het Gooi. Het is een dorpse omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 1.760 inwoners, met een mix van ouderen (605 van 65+) en gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen (69%) en dateren van vóór 1945 (60%).

Leven in de straat

De Brink is het kloppende hart van Laren. 's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (229 m) of de Jumbo (343 m). Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals de Mariaschool en OBS De Zuidwend, beide op ongeveer 2 km afstand. De gemeente Laren biedt een compleet dorpsleven met restaurants, een bibliotheek en parken op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 9.783
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte66m²
Bouwjaar1915
EnergielabelA
BuurtLaren-Centrum
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Brink 14A, Laren (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Laren-Centrum

Inwoners1.760
Mannen47%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Laren-Centrum

Woningvoorraad1.056
Gem. WOZ-waarde€ 807.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
229m
Jumbo
Plein 1945 3
343m
SPAR express
Rijksweg A27 2
2200m

Scholen

55 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1972m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2009m
Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
2123m

Veelgestelde vragen

Over Brink 14A, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Brink 14A?

De woning aan Brink 14A in Laren (Nh) heeft energielabel A.

Is €900.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €900.000 ligt 22% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€738.333). De mediaanprijs in Laren-Centrum is €365.000, maar dat is inclusief kleinere woningen. Dit appartement is met 92 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 138 m², maar de A-locatie en het energielabel A rechtvaardigen deels de hogere prijs. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om te bepalen of het marktconform is.

Hoe is de buurt Laren-Centrum om in te wonen?

Laren-Centrum is een dorpse, chique buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel ouderen (605 van 65+) en eenpersoonshuishoudens (440). De buurt is relatief veilig met 127 misdrijven per jaar. Het is een rustige, groene omgeving met parken en restaurants dichtbij. De stedelijkheidsgraad is matig (3), wat betekent dat het niet te druk is.