Appartement te koop: Grotestraat 178H, Nijverdal
KopenHellendoornAppartementenGrotestraat 178H

Grotestraat 178H

Nijverdal-Centrum, Hellendoorn

€ 750.000
Buurt Nijverdal-Centrum, NijverdalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 100m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
55% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Nijverdal

Dit appartement uit 2004 aan de Grotestraat heeft een woonoppervlak van 111 m² en energielabel A+. De woning ligt in het centrum van Nijverdal, waar je de levendigheid van het dorp direct om je heen hebt. Met een vraagprijs van €750.000 is dit een aanzienlijk bedrag voor een appartement in deze regio. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs van appartementen in Hellendoorn ligt lager, maar dit object biedt een unieke combinatie van ruimte, bouwjaar en locatie.

Nijverdal-Centrum: een dorpse sfeer met voorzieningen om de hoek

De buurt Nijverdal-Centrum kenmerkt zich door een mix van winkels, horeca en woningen. Het is een buurt waar veel ouderen wonen: 55% van de inwoners is 65 jaar of ouder. Er zijn relatief weinig gezinnen met kinderen, en de meeste huishoudens bestaan uit één persoon. De sfeer is rustig, maar wel stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 1493 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet terugvallen op ervaringen van bewoners.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen op loopafstand

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. De Aldi ligt naast de deur, op 100 meter. Jumbo en PLUS zijn ook om de hoek, op twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is er basisonderwijs op tien minuten lopen, zoals de Christelijke basisschool Prinses Beatrix op 887 meter. Voortgezet onderwijs vind je bij CSG Reggesteyn, op 852 meter. De gemeente Hellendoorn biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 6.757
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte652m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA+
BuurtNijverdal-Centrum
WijkNijverdal West
GemeenteHellendoorn

Locatie

Grotestraat 178H, Nijverdal

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijverdal-Centrum

Inwoners1.540
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Grotestraat 90-96
100m
Jumbo
Grotestraat 135
208m
PLUS
Smidsweg 7C
339m

Scholen

17 binnen 5 km

CSG Reggesteyn
Voortgezet onderwijs · 1412 leerlingen
852m
Christelijke basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 153 leerlingen
887m
De Rietslenke
Basisonderwijs · 224 leerlingen
1071m

Veelgestelde vragen

Over Grotestraat 178H, Nijverdal

Welk energielabel heeft Grotestraat 178H?

De woning aan Grotestraat 178H in Nijverdal heeft energielabel A+.

Is €750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €750.000 is hoog voor een appartement in Nijverdal. Het appartement is 111 m² groot, heeft energielabel A+ en is gebouwd in 2004. In de buurt Nijverdal-Centrum zijn de meeste woningen koopwoningen (60%), maar het gemiddelde prijsniveau voor appartementen in Hellendoorn ligt lager. De prijs lijkt aan de hoge kant, maar de combinatie van ruime oppervlakte, modern energielabel en centrumlocatie kan dit rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Nijverdal ligt op 500 meter afstand, dus op tien minuten lopen. Dit biedt een directe verbinding met omliggende steden.

Wat voor soort buurt is Nijverdal-Centrum?

Nijverdal-Centrum is een stedelijke buurt met een omgevingsadressendichtheid van 1493 adressen per km². De bevolking bestaat voor een groot deel uit ouderen (55% is 65+), en er zijn veel eenpersoonshuishoudens. Het is een rustige buurt met voorzieningen zoals winkels en horeca op loopafstand. Er zijn relatief weinig kinderen, dus het is geen typische gezinsbuurt.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

De Aldi ligt op 100 meter, dus naast de deur. Jumbo is op 208 meter, PLUS op 339 meter, Albert Heijn op 451 meter en Lidl op 621 meter. Al deze supermarkten zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar, wat het dagelijks boodschappen doen erg gemakkelijk maakt.

Hoe is het energielabel A+ te duiden?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dit betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage energiekosten met zich meebrengt. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen, wat bijdraagt aan een lagere maandelijkse last en een hoger wooncomfort.