Appartement te koop: Jerusalem 11, Venray
KopenVenrayAppartementenJerusalem 11

Jerusalem 11

Centrum, Venray

€ 350.000
Buurt Centrum, VenrayBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 330m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Venray

Dit appartement aan de Jerusalem in Venray is een fijne plek voor wie centraal wil wonen. Met 101 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning. De prijs van €350.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Venray.

Centrum: levendig en betrokken

De buurt Centrum in Venray is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners zijn positief: "Heel gemoedelijk en erg behulpzaam", zegt een bewoner. Een ander noemt het "een leuke gezellige buurt" met goede contacten. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. Meer over de gemeente Venray.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, twee straten verder, of de Jumbo, ook op loopafstand. Basisscholen zoals Petrus' Banden en Montessorischool Venray zijn op tien minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf en de bibliotheek zijn dichtbij.

Aangeboden door Peelrand Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peelrand Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 350.000
Prijs per m²€ 3.465
Woonoppervlakte101m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
Buurt Centrum
GemeenteVenray
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Jerusalem 11, Venray

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

9.0
Fred
21-12-2025
Heel gemoedelijk en erg behulpzaam

Iedereen staat voir elkaar klaar

8.9
Fred pelzer
30-10-2025
Altijd betrokkenheid

Buurtbewoners staan altijd klaar

8.6
Fred pelzer
18-07-2025
Leuke gezellige buurt

Iedereen staat klaar voor elkaar goede contacten met de buren

9.0
Fred pelzer
08-12-2024
Gezellige buurt en zeer betrokkenheid

Leuke buurt heel veel betrokkenheid aardige buren gemeenschaps gevoel

8.5
Fred pelzer
04-09-2024
Positief

Gezellig leuke bewoners

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners2.330
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.381
Gem. WOZ-waarde€ 270.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen59%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Raadhuisstraat 100
330m
Jumbo
De Bleek 30
407m
Albert Heijn
De Gouden Leeuw 8
801m

Scholen

18 binnen 5 km

Foooocus Venray
Speciaal onderwijs · 8 leerlingen
407m
Petrus' Banden
Basisonderwijs · 456 leerlingen
476m
Montessorischool Venray
Basisonderwijs · 174 leerlingen
905m

Veelgestelde vragen

Over Jerusalem 11, Venray

Welk energielabel heeft Jerusalem 11?

De woning aan Jerusalem 11 in Venray heeft energielabel A.

Is €350.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €350.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €334.996 in de buurt, maar ook onder de mediaan van €370.000. Gezien de oppervlakte van 101 m² en energielabel A is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Centrum in Venray?

Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen. Bewoners geven een 8,8 en noemen het gemoedelijk en behulpzaam. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De stedelijkheid is matig, met een omgevingsadressendichtheid van 1923.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 40,9% van de koopwoningen ook label A.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, zowel Albert Heijn als Jumbo zijn op loopafstand, beide binnen 400 meter. Ook PLUS en een andere Jumbo zijn binnen 1,2 km te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Venray ligt op 3,3 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

Verkochte woningen in Centrum stonden gemiddeld 59 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Peelrand Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Centrum

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJerusalem 11, Venray
Bekijk