Appartement te koop: Laan van de Eekharst 114, Emmen
KopenEmmenAppartementenLaan van de Eekharst 114

Laan van de Eekharst 114

Emmerhout, Emmen

€ 799.500
Buurt Emmerhout, EmmenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 233m²
171% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Ruim appartement in Emmerhout

Dit appartement aan de Laan van de Eekharst 114 in Emmen is een verrassend ruime woning met 233 m² woonoppervlak. Het bouwjaar 1980 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €799.500 is aan de hoge kant, maar past bij de uitzonderlijke grootte. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Emmen ligt lager.

Buurt Emmerhout

Emmerhout is een groene, rustige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 8,06. Een bewoner zegt: "Leuke gezellige buurt, iedereen welkom en niet onvriendelijk." Enkele bewoners: "Veel groen met alles op loopafstand" en "het is goed." De buurt telt 7.085 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Emmerhout heeft een gemiddeld inkomen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in tien minuten naar basisschool 't Twiespan, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Jumbo, Aldi en Lidl allemaal op loopafstand, twee straten verder. Het Carmelcollege Emmen is op tien minuten lopen. De gemeente Emmen biedt verder ruime parken en bossen vlakbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert Stadman Makelaardij | NVM aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.500
Prijs per m²€ 3.431
Woonoppervlakte233m²
Perceeloppervlakte12404m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtEmmerhout
WijkEmmerhout
GemeenteEmmen

Locatie

Laan van de Eekharst 114, Emmen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.3
Martine
15-11-2025
Gezellig en rustig

Leuke gezellige buurt, iedereen welkom en niet onvriendelijk

8.1
kuipers
07-10-2025
heti is goed

een heel goede buurd

7.8
Anita
20-10-2023
Veel groen met alles op loopafstand

De buurt is over het algemeen rustig hier en daar een drugsgebruiker maar dat heb je overal wel. Er is veel groen winkels op loopafstand en centrum makkelijk met bus of fiets te doen. Er is ook aan de kinderen gedacht dat is ook altijd fijn en we zijn om ringt door bos dus hou je van een wandeling of heb je honden dan kun je heerlijk zo het bos in wat wil een mens nog meer Min punt: is dat de woningbouw niet kijkt wat voor mensen ze plaatsen want ik heb bijvoorbeeld naast mij een gigantische overlast veroorzaker zitten zwaar hard drugs verslaafd 13 jaar vast gezeten en tbser of ex tbser man is 53 jaar nooit op zich zelf gewoont en word zomaar zonder begeleiding op zich zelf gegooid en dat is natuurlijk vragen om problemen, ik woon er nu 19 maanden naast doe geen oog dicht s,nachts omdat hij dan leeft en de woningbouw geeft aan dat ze niet weten wat ze er mee moeten en politie Emmen komt niet eens omdat ze na onze mening gewoon weg bang voor hem zijn. Dit is het enige min punt maar dat zal wel landelijk wezen als je ook op tv kijkt dat organisaties en woning stichtings en politie langs elkaar heen werkt en dat daar door hulp vaak veel te laat komt. Voor de rest woon ik hier met veel plezier

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmerhout

Inwoners7.085
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmerhout

Woningvoorraad3.777
Gem. WOZ-waarde€ 185.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Statenweg 33
936m
Aldi
Peyserhof 2
954m
Lidl
Houtweg 151
961m

Scholen

39 binnen 5 km

Kentalis Tine Marcusschool Emmen
Speciaal onderwijs · 59 leerlingen
482m
De springplank (V)SO
Speciaal onderwijs · 24 leerlingen
638m
Prins Johan Frisoschool SO Emmen
Speciaal onderwijs · 11 leerlingen
655m

Veelgestelde vragen

Over Laan van de Eekharst 114, Emmen

Welk energielabel heeft Laan van de Eekharst 114?

De woning aan Laan van de Eekharst 114 in Emmen heeft energielabel C.

Is de prijs van €799.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €193.667, maar dat komt doordat dit appartement met 233 m² veel groter is dan de gemiddelde 86 m² in Emmerhout. De prijs per m² is ongeveer €3.431, terwijl het buurtgemiddelde €2.316 per m² is. Het is een uniek object in de buurt.

Hoe is de buurt Emmerhout om in te wonen?

Emmerhout wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,06. Ze noemen het gezellig, rustig en groen. Er zijn winkels, scholen en een park op loopafstand. Wel meldt een bewoner overlast van een buurman, maar dat wordt als uitzondering gezien.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1980. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij nieuwbouw. In de buurt heeft 57% van de koopwoningen een label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je basisschool 't Twiespan (714 m) en het Carmelcollege Emmen (957 m) voor voortgezet onderwijs. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Emmen ligt op 3,3 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte busrit.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Jumbo, Aldi en Lidl zitten allemaal op minder dan 1 km afstand, dus op loopafstand. Ook zijn er andere winkels in de buurt.

Bert Stadman Makelaardij | NVM
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Bert Stadman Makelaardij | NVM
huispedia.nl
Bekijk
Bert Stadman Makelaardij | NVM
funda.nl
Bekijk