Appartement te koop: M.K. Gandhiplein 32, Groningen
KopenGroningenAppartementenM.K. Gandhiplein 32

M.K. Gandhiplein 32

Hoornse Meer, Groningen

€ 449.000
Buurt Hoornse Meer, GroningenBekijk buurt
Albert Heijn op 193m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan het M.K. Gandhiplein in de wijk Hoornse Meer voelt licht en ruim, met 97 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1989 betekent stevige bouw en een praktische indeling. De vraagprijs van €449.000 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar past bij de ruime oppervlakte. Bekijk ook andere appartementen in Groningen voor een breder beeld.

De buurt Hoornse Meer

Hoornse Meer is een groene, rustige buurt met veel water en parken. De bevolking is gemêleerd: veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen. De buurt Hoornse Meer heeft een dorps karakter binnen de stad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 200 meter. Voor de kinderen is er basisschool Boerhaave School op vijf minuten lopen. Ook kinderdagverblijven en middelbare scholen zijn dichtbij. De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Henk Buma aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 4.629
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte2975m²
Bouwjaar1989
BuurtHoornse Meer
WijkZuidwest
GemeenteGroningen

Locatie

M.K. Gandhiplein 32, Groningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoornse Meer

Inwoners4.290
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoornse Meer

Woningvoorraad2.507
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
B S F von Suttnerstraat 1
193m
Albert Heijn
Van Lenneplaan 99
1299m
Lidl
Van Lenneplaan 113b
1299m

Scholen

53 binnen 5 km

Boerhaave School
Basisonderwijs · 171 leerlingen
477m
Brederoschool
Basisonderwijs · 473 leerlingen
1047m
Kentalis Dr. J. de Graafschool
Speciaal onderwijs · 77 leerlingen
1153m

Veelgestelde vragen

Over M.K. Gandhiplein 32, Groningen

Is de vraagprijs van €449.000 reëel voor deze buurt?

De gemiddelde verkoopprijs in Hoornse Meer ligt rond €458.611, en de mediaanvraagprijs is €375.000. Dit appartement is met €449.000 iets boven de mediaan, maar de oppervlakte van 97 m² is ook bovengemiddeld. De prijs per vierkante meter (€4.630) ligt iets boven het buurtgemiddelde van €4.007, dus het is aan de hoge kant, maar niet extreem.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,4 kilometer afstand, dus niet direct om de hoek. Er zijn bushaltes in de buurt, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. Voor dagelijkse ritten ben je vooral aangewezen op de fiets of auto.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Een grote supermarkt (Albert Heijn) zit op 200 meter, en er zijn meerdere basisscholen en kinderdagverblijven binnen een kilometer. Ook parken en restaurants zijn dichtbij.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 90,9% van de woningen label C en 9,1% label B. Het is dus aannemelijk dat dit appartement minimaal label C heeft, maar check dit bij de makelaar.

Hoe veilig is de buurt Hoornse Meer?

Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 114, wat relatief laag is voor een stedelijke omgeving. De buurt staat bekend als rustig en groen, met veel water en parken. Het is een populaire wijk voor gezinnen en ouderen.

Zijn er parkeermogelijkheden bij het appartement?

In de gegevens wordt geen parkeersituatie genoemd.

Makelaardij Henk Buma
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Makelaardij Henk Buma
huispedia.nl
Bekijk
Makelaardij Henk Buma
funda.nl