Kopen›Den Bosch›Appartementen›Maïsveld 40

Maïsveld 40

Maasakker, Den Bosch

€ 905.000
Buurt Maasakker, 'S-HertogenboschBuurt
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Al 164 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 36 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een penthouse met uitzicht over het water

Dit appartement op de vierde woonlaag van Maïsveld 40 ligt in de buurt Maasakker, een rustige woonwijk in Den Bosch. Met een vraagprijs van €905.000 is de prijs marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde. Het is een van de appartementen in Den Bosch die nu te koop staan.

Ruimte en licht op de vierde verdieping

Deze penthouse heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning is volledig geïsoleerd met HR-glas en heeft een cv-ketel. Buiten is er een zonneterras van 34 m² op het westen, plus een dakterras en een balkon. De parkeerkelder biedt plek voor de auto. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 175 m², de makelaar geeft 170 m² op.

Leven in Maasakker

Met ruim 2.500 inwoners en veel gezinnen voelt deze buurt Maasakker als een dorp binnen de stad. Bewoners van de wijk Empel geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,25, op basis van vijf beoordelingen. Een bewoner zegt: "De wijk voelt als een dorp binnen de stad. Hierdoor heb ik het idee dat de sociale controle hoger is dan gemiddeld en is het dorp redelijk zelfvoorzienend." Een ander noemt het "een fijne buurt met goede sociale contacten".

Voorzieningen en bereikbaarheid

De PLUS aan de Tarweakker ligt op ongeveer 800 meter, en ook Albert Heijn en Jumbo zijn binnen anderhalve kilometer te vinden. Basisschool ATO-kindcentrum De Hoven zit op ruim twee kilometer, en de huisartsenpraktijk en apotheek in Empel zijn beide op ongeveer 1,1 kilometer. Bushalte Empel, Tarweakker met lijn 6 ligt op 130 meter, en het treinstation Rosmalen is op vier kilometer. De gemeente Den Bosch heeft verder alle stedelijke faciliteiten.

Risico-indicaties op adresniveau

Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 47 dB en van spoorweglawaai 19 dB, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem van klei gevoelig voor zetting. Wateroverlast bij hevige regen is laag, maar het overstromingsrisico is nu verhoogd en in 2050 gemiddeld. Hittestress is nu laag en wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Staete - 's-Hertogenbosch op Funda.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds28 oktober 2025
Datum ontdekt3 mei 2026

Prijs

Vraagprijs€ 905.000
Prijs per m²€ 5.171
VvE-bijdrage€ 507,43 p.m.

Energie

EnergielabelA
IsolatieHR-glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte170 m²
ObjectoppervlakteKadaster175 m²
Inhoud562 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op4e woonlaag

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar2000
Type omgevingAan rustige weg, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinZonneterras (34 m²)
Ligging tuinWesten
BalkonDakterras aanwezig en balkon aanwezig
GarageParkeerkelder

Ligging

WijkEmpel
GemeenteDen Bosch

Veelgestelde vragen

Over Maïsveld 40, 'S-Hertogenbosch

Wat is de vraagprijs van dit appartement en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is €905.000. Dat is marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde van €926.000, een verschil van 2 procent onder dat gemiddelde. Per vierkante meter ligt de prijs op €5.324, terwijl het buurtgemiddelde per m² €4.893 is. In de buurt staan momenteel vier koopwoningen te koop, met prijzen tussen €569.000 en €1.135.000.

Hoe is de woning ingedeeld en wat voor buitenruimte heeft het?

Het is een penthouse op de vierde woonlaag met vier kamers, drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De inhoud is 555 m³. Buiten is er een zonneterras van 34 m² op het westen, plus een dakterras en een balkon. Er is een parkeerkelder voor de auto. De woning is volledig geïsoleerd met HR-glas en heeft een cv-ketel.

Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico op dit adres is laag, volgens openbare risicodata. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt en hoe is het openbaar vervoer?

De PLUS-supermarkt ligt op ongeveer 800 meter, en Albert Heijn en Jumbo zijn binnen anderhalve kilometer. Basisschool ATO-kindcentrum De Hoven zit op ruim twee kilometer. De huisartsenpraktijk en apotheek in Empel zijn beide op ongeveer 1,1 kilometer. Bushalte Empel, Tarweakker met lijn 6 ligt op 130 meter, en het treinstation Rosmalen is op vier kilometer.

Wat voor buurt is Maasakker en hoe waarderen bewoners het?

Maasakker is een woonwijk in Den Bosch met ruim 2.500 inwoners, waarvan veel gezinnen. Bewoners van de wijk Empel geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,25, op basis van vijf beoordelingen. Een bewoner zegt: "De wijk voelt als een dorp binnen de stad. Hierdoor heb ik het idee dat de sociale controle hoger is dan gemiddeld en is het dorp redelijk zelfvoorzienend." Een ander noemt het "een fijne buurt met goede sociale contacten".

Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?

Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat de woning relatief energiezuinig is. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met HR-glas en heeft het een cv-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar geeft een indicatie van de te verwachten energiekosten.

Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?

De prijs per vierkante meter is €5.324, gebaseerd op de oppervlakte die de makelaar opgeeft (170 m²). Het buurtgemiddelde voor koopwoningen is €4.893 per m². De BAG-registratie vermeldt een woonoppervlakte van 175 m², wat de prijs per m² iets lager zou maken, maar de makelaar hanteert 170 m².

Is er een VvE en wat is de maandelijkse bijdrage?

Ja, er is een VvE. De maandelijkse bijdrage is €507,43. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie.