Appartement te koop: Mies van der Rohestraat 105, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerAppartementenMies van der Rohestraat 105

Mies van der Rohestraat 105

Hoofddorp Hyde Park, Haarlemmermeer

€ 759.000
Buurt Hoofddorp Hyde Park, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
67% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Hoofddorp Hyde Park

Dit gloednieuwe appartement aan de Mies van der Rohestraat straalt moderne luxe uit. Met energielabel A++ en een woonoppervlak van 99 m² is het een van de ruimste en meest zuinige woningen in de buurt. De prijs van €759.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de royale afmetingen. Het appartement is onderdeel van een jong complex in een rustige, groene omgeving. Vergelijk het met andere appartementen in Haarlemmermeer.

Buurt Hoofddorp Hyde Park

De buurt Hoofddorp Hyde Park is een relatief nieuwe wijk met veel moderne woningen. Het is er rustig en groen, met veel jonge bewoners. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,2, wat duidt op veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (14 in totaal). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich. Ontdek meer over de buurt Hoofddorp Hyde Park.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH XL, die op loopafstand ligt (om de hoek). Ook Lidl, Aldi en Jumbo zijn twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum Natuurlijk! (vijf minuten lopen) en RK Basisschool Klimop (tien minuten lopen). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De omgeving biedt verder parken en restaurants op loopafstand. De gemeente Haarlemmermeer biedt een complete woonomgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MakelaarFRANK en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 759.000
Prijs per m²€ 7.667
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte5566m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtHoofddorp Hyde Park
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Mies van der Rohestraat 105, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Inwoners195
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Woningvoorraad821
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

24 binnen 5 km

AH XL
Burg van Stamplein 270
791m
Lidl
Marktplein 15-19
977m
Aldi
Graan voor Visch 14005
983m

Scholen

39 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
469m
Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
640m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
929m

Veelgestelde vragen

Over Mies van der Rohestraat 105, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Mies van der Rohestraat 105?

De woning aan Mies van der Rohestraat 105 in Hoofddorp heeft energielabel A++.

Is €759.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €759.000 ligt 67% boven het buurtgemiddelde van €455.182. Het is de duurste van de 11 koopwoningen die nu in Hoofddorp Hyde Park te koop staan. De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar het appartement is met 99 m² 57% groter dan het buurtgemiddelde van 63 m². De nieuwbouwstatus en het energielabel A++ rechtvaardigen deels de hoge prijs.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door goede isolatie, moderne installaties en vaak zonnepanelen of een warmtepomp. De stookkosten zijn daardoor laag, al zijn exacte bedragen afhankelijk van gebruik en tarieven.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in deze buurt?

In de buurt Hoofddorp Hyde Park is de gemiddelde verkoopprijs van woningen €509.652, met een gemiddelde verkooptijd van 78 dagen. De mediaanvraagprijs ligt op €450.000. Dit appartement is met €759.000 aanzienlijk duurder dan het gemiddelde.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, waaronder AH XL (om de hoek), Lidl en Aldi (twee straten verder). Ook zijn er meerdere basisscholen en een voortgezet onderwijs binnen tien minuten lopen. Parken, restaurants en een bibliotheek zijn eveneens dichtbij.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de buurt is goed ontsloten via de weg.

Wat is de samenstelling van de buurt?

De buurt telt 195 inwoners, waarvan de meeste tussen 25 en 45 jaar oud zijn (130). Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (135) en weinig huishoudens met kinderen (10). De woningvoorraad bestaat voor 19% uit eengezinswoningen en 34% is koop.