Appartement te koop: Valkenburgerweg 128-521, Schin Op Geul
KopenValkenburg aan de GeulAppartementenValkenburgerweg 128-521

Valkenburgerweg 128-521

Schoonbron, Valkenburg aan de Geul

€ 160.000
Buurt Schoonbron, Schin Op GeulBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Ruim appartement in het groene Geuldal

Dit royale appartement van 178 m² aan de Valkenburgerweg in Schin Op Geul biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid. Het is onderdeel van een kleinschalig complex uit 1984, gelegen in het glooiende landschap van Zuid-Limburg. Met een vraagprijs van € 160.000 is dit een scherpe optie voor wie veel woonruimte zoekt zonder hoofdprijs. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Valkenburg aan de Geul ligt doorgaans hoger.

Buurt Schoonbron

De woning ligt in de buurt Schoonbron, een rustige woonkern met zo'n 245 inwoners. Het is een groene, landelijke omgeving waar veel eengezinswoningen staan en het overgrote deel koop is. De bevolking is gemengd: zowel gezinnen als ouderen wonen er, en de inkomens zijn doorsnee. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage criminaliteit (4 misdrijven) spreekt voor zich.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in de omliggende dorpen. Voor de boodschappen kun je terecht bij de SPAR op ruim twee kilometer afstand, of bij de PLUS op drie kilometer. Kinderen gaan naar basisscholen als Op de 10 Bunder (anderhalve kilometer) of Basisschool Sint Theresia (ruim anderhalve kilometer). Het treinstation ligt op loopafstand (minder dan een kilometer). De gemeente Valkenburg aan de Geul staat bekend om haar natuur en toerisme.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ovida makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 160.000
Prijs per m²€ 899
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte640m²
Bouwjaar1984
BuurtSchoonbron
WijkSchin op Geul - Oud-Valkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Valkenburgerweg 128-521, Schin Op Geul

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoonbron

Inwoners245
Mannen47%
Vrouwen55%

Supermarkten

10 binnen 5 km

SPAR
Kerkstraat 1
2223m
PLUS
Pleinstraat 37
3094m
Jan Linders
Walramplein 26
3637m

Scholen

8 binnen 5 km

Op de 10 Bunder
Basisonderwijs · 197 leerlingen
1565m
Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1754m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2901m

Veelgestelde vragen

Over Valkenburgerweg 128-521, Schin Op Geul

Is € 160.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, voor een appartement van 178 m² in Schin Op Geul is € 160.000 aan de lage kant. De prijs per vierkante meter is ongeveer € 899, wat fors onder het landelijk gemiddelde ligt. De woning is al sinds 1984 in gebruik en vraagt mogelijk wat opknapwerk, maar de prijs is marktconform voor de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Schin Op Geul?

Schin Op Geul ligt in het Geuldal, omringd door natuur. Het treinstation ligt op 900 meter afstand, met verbindingen naar Maastricht en Heerlen. De auto is handig voor dagelijkse ritten, maar de buurt is rustig en niet direct aan een snelweg gelegen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 2,2 kilometer, en er zijn meerdere basisscholen binnen 2 tot 3 kilometer. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of middelbare school moet je naar Valkenburg of Maastricht. Het is dus een rustige, landelijke omgeving.

Wat is de staat van het appartement?

Het appartement is gebouwd in 1984 en heeft een oppervlakte van 178 m². De exacte staat is niet bekend, maar de prijs suggereert dat er mogelijk onderhoud nodig is.

Is Schoonbron een veilige buurt?

Ja, met slechts 4 geregistreerde misdrijven is de buurt zeer veilig. Het is een kleine, hechte gemeenschap met veel koopwoningen en weinig criminaliteit.

Kan ik hier met het openbaar vervoer terecht?

Ja, het treinstation ligt op 900 meter afstand.

Ovida makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.