Appartement te koop: Valkenburgerweg 128-131, Schin Op Geul
KopenValkenburg aan de GeulAppartementenValkenburgerweg 128-131

Valkenburgerweg 128-131

Schoonbron, Valkenburg aan de Geul

€ 138.000
Buurt Schoonbron, Schin Op GeulBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schoonbron

Dit appartement aan de Valkenburgerweg in Schin Op Geul ademt rust. Met 178 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte, verdeeld over één woonlaag. Het bouwjaar 1984 betekent degelijke bouw, en de vraagprijs van €138.000 is aan de scherpe kant voor een appartement van dit formaat. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Valkenburg aan de Geul ligt hoger.

De buurt Schoonbron

Schoonbron is een kleine, rustige buurt met 245 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de sfeer dorps is. De buurt Schoonbron heeft een laag criminaliteitscijfer: slechts 4 misdrijven in totaal. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, groene omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op twee straten verder (ruim twee kilometer). Ook de PLUS en Jan Linders zijn binnen tien minuten met de auto bereikbaar. Basisschool Op de 10 Bunder ligt op loopafstand (anderhalve kilometer), en ook Basisschool Sint Theresia is om de hoek. De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor een ontspannen leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ovida makelaars. De vraagprijs is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze regio.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 138.000
Prijs per m²€ 775
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte640m²
Bouwjaar1984
BuurtSchoonbron
WijkSchin op Geul - Oud-Valkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Valkenburgerweg 128-131, Schin Op Geul

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoonbron

Inwoners245
Mannen47%
Vrouwen55%

Supermarkten

10 binnen 5 km

SPAR
Kerkstraat 1
2223m
PLUS
Pleinstraat 37
3094m
Jan Linders
Walramplein 26
3637m

Scholen

8 binnen 5 km

Op de 10 Bunder
Basisonderwijs · 197 leerlingen
1565m
Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1754m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2901m

Veelgestelde vragen

Over Valkenburgerweg 128-131, Schin Op Geul

Is €138.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van €138.000 is marktconform voor een appartement van 178 m² in Schin Op Geul. Het is aan de scherpe kant, gezien de ruime oppervlakte en de rustige, veilige buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een hoger bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Schoonbron?

Schoonbron is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op minder dan een kilometer afstand, dus je bent zo in Valkenburg of Maastricht. De buurt is rustig, maar niet afgelegen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn binnen handbereik. De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 2,2 km, en er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. Ook een restaurant vind je om de hoek (300 meter). Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar Valkenburg.

Wat is de sfeer in de buurt Schoonbron?

Schoonbron is een kleine, rustige buurt met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. Het is er veilig (slechts 4 misdrijven) en groen. De bewoners zijn gemengd: gezinnen met kinderen, maar ook ouderen. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Hoeveel onderhoud vraagt een appartement uit 1984?

Een appartement uit 1984 is over het algemeen degelijk gebouwd, maar kan wel wat onderhoud vergen. Denk aan de staat van de keuken, badkamer en installaties.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

Met 178 m² woonoppervlak is dit appartement ruim genoeg voor een gezin. De buurt is kindvriendelijk met speelruimte en goede scholen in de omgeving. Wel is het een appartement, dus er is geen eigen tuin. De nabijheid van natuur biedt wel volop buitenruimte.