Appartement te koop: Wilhelminastraat 16, Vlissingen
KopenVlissingenAppartementenWilhelminastraat 16

Wilhelminastraat 16

Oude Binnenstad, Vlissingen

€ 155.000
Buurt Oude Binnenstad, VlissingenBekijk buurt
Al 208 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 71 dagen
Albert Heijn op 458m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Oude Binnenstad

Dit appartement aan de Wilhelminastraat ademt de sfeer van de historische binnenstad van Vlissingen. Met 64 m² woonoppervlak en een energielabel F is het een woning met potentie. De vraagprijs van €155.000 is scherp, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €336.022. Het is een van de betaalbare appartementen in Vlissingen.

De buurt: Oude Binnenstad

De Oude Binnenstad is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 3.860 inwoners, waarvan een groot deel 65-plusser is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De woningmarkt is actief: in de afgelopen periode zijn 74 koopwoningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €351.530. De buurt Oude Binnenstad kent een mix van oude en naoorlogse bouw.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn (om de hoek) of Aldi (twee straten verder). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Archipelschool Frans Naerebout en Ichtusschool, beide op vijf minuten lopen. De gemeente Vlissingen biedt een compacte stad met alles binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dingemanse makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 155.000
Prijs per m²€ 2.422
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte1971m²
Bouwjaar1957
EnergielabelF
BuurtOude Binnenstad
WijkBinnenstad
GemeenteVlissingen

Locatie

Wilhelminastraat 16, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Binnenstad

Inwoners3.860
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Binnenstad

Woningvoorraad2.591
Gem. WOZ-waarde€ 211.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen58%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
458m
Aldi
Glacisstraat 22C
519m
Jumbo
Hermesweg 25
1242m

Scholen

24 binnen 5 km

Archipelschool Frans Naerebout
Basisonderwijs · 67 leerlingen
480m
Ichtusschool
Basisonderwijs · 125 leerlingen
480m
Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
673m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminastraat 16, Vlissingen

Welk energielabel heeft Wilhelminastraat 16?

De woning aan Wilhelminastraat 16 in Vlissingen heeft energielabel F.

Is €155.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €155.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€336.022) en ook onder de mediaan (€299.500). Het is de laagste prijs van alle 23 beschikbare koopwoningen in de Oude Binnenstad. De woning is wel kleiner (64 m²) dan het buurtgemiddelde (106 m²) en heeft energielabel F, wat hogere stookkosten betekent. De prijs is daarmee marktconform voor een woning met deze kenmerken.

Hoeveel kosten de boodschappen en dagelijkse voorzieningen?

De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op 458 meter afstand, om de hoek. Ook Aldi is dichtbij (519 meter). Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te lopen. In de buurt zijn ook een restaurant (0,2 km) en een bibliotheek (0,8 km) te vinden.