Hoekwoning te koop: Anemoontuin 7, Zoetermeer
KopenZoetermeerHoekwoningenAnemoontuin 7

Anemoontuin 7

Seghwaert-Zuid-West, Zoetermeer

€ 497.500
Buurt Seghwaert-Zuid-West, ZoetermeerBekijk buurt
Jumbo op 118m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en bereikbaarheid in Seghwaert-Zuid-West

Deze hoekwoning aan de Anemoontuin staat in een rustige, groene buurt in Zoetermeer. Met 102 m² woonoppervlak en een perceel van 157 m² biedt de woning uit 1983 een fijne basis. De vraagprijs van €497.500 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar past bij de ruime opzet. Vergelijk dit met andere hoekwoningen in Zoetermeer.

De buurt: Seghwaert-Zuid-West

Seghwaert-Zuid-West is een rustige wijk met veel groen, al vinden sommige bewoners het bijna té rustig. Een bewoner zegt: "The neighborhood is really quiet, sometimes too quiet in my opinion." Een ander noemt het "zeer divers en groen" en waardeert de bereikbaarheid. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 7,5. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het aandeel koopwoningen is 58%. De buurt Seghwaert-Zuid-West is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 118 meter. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum De Touwladder (basisonderwijs) op 347 meter of naar het Oranje Nassau College Parkdreef (voortgezet onderwijs) op 305 meter. De gemeente Zoetermeer biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 400 meter en een huisartsenpraktijk op 600 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 497.500
Prijs per m²€ 4.877
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte157m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtSeghwaert-Zuid-West
WijkSeghwaert
GemeenteZoetermeer

Locatie

Anemoontuin 7, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.3
Priyanka Koley
15-11-2025
Everything is 3 minute walk from my house, whether its nearby tram stop, grocery store, utility store, or hair salon. There is physiotherapy centre as well. Nearby albertheijn or lid or kruidvat is barely 10 minutes walk. So my place is really accessible and has all the amenities.

The neighborhood is really quiet , sometimes too quiet in my opinion.

8.3
Paula Rietveld
13-11-2023
Zeer divers en groen

Alles goed bereikbaar alleen zouden de bewoners wat meer aan hun omgeving moeten doen vooral buiten

5.9
Mandy
21-07-2023
Mijn mening

Ik vind Seghwaert een fijne wijk. Redelijk rustig. Ik had alleen graag wat meer groen willen zien in de wijk, geen glas op straat of los liggende -uitstekende- stoeptegels. Wat hond vriendelijker zou ook een plus punt zijn, bordjes met zakjes eraan en meer prullenbakken plaatsen om overlast te voorkomen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Seghwaert-Zuid-West

Inwoners7.235
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Seghwaert-Zuid-West

Woningvoorraad3.551
Gem. WOZ-waarde€ 316.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Meeuwenveld 8
118m
Lidl
Petuniatuin 56-58
521m
SPAR express
Weidedreef 50
601m

Scholen

65 binnen 5 km

De Schatkist
Speciaal onderwijs · 14 leerlingen
280m
Oranje Nassau College Parkdreef
Voortgezet onderwijs · 1830 leerlingen
305m
Kindcentrum De Touwladder
Basisonderwijs · 140 leerlingen
347m

Veelgestelde vragen

Over Anemoontuin 7, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Anemoontuin 7?

De woning aan Anemoontuin 7 in Zoetermeer heeft energielabel C.

Is de prijs van €497.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt ongeveer 15% boven de gemiddelde vraagprijs in Seghwaert-Zuid-West (€432.679). De mediaanprijs in de buurt is €442.500. De woning is een hoekwoning met 102 m², wat iets kleiner is dan het buurtgemiddelde van 110 m². De prijs per m² is met €4.877 hoger dan het gemiddelde van €4.046. Het is dus aan de hoge kant, maar de woning heeft een perceel van 157 m² en energielabel C.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,8 km afstand, dus niet direct om de hoek. De buurt heeft wel een hoge stedelijkheidsgraad en een hoge omgevingsadressendichtheid, wat vaak samengaat met goede busverbindingen. In de buurt wordt de bereikbaarheid als positief beoordeeld: een bewoner noemt dat alles op loopafstand is, inclusief een tramhalte.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 29,4% van de woningen label A en 47,1% label B. Label C komt voor bij 23,5% van de woningen. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Hoe is de buurt qua veiligheid en overlast?

In de buurt zijn 264 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 7.235. Bewoners geven gemengde signalen: sommigen vinden het rustig, anderen noemen glas op straat en losse stoeptegels. Een bewoner wenst meer hondvriendelijke voorzieningen. Over het algemeen wordt de buurt als redelijk rustig ervaren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum De Touwladder (basisonderwijs) zit op 347 meter, het Oranje Nassau College Parkdreef (voortgezet onderwijs) op 305 meter. Ook is er speciaal onderwijs zoals De Schatkist op 280 meter. De afstanden zijn dus zeer gunstig.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat?