Berkenweg 32

Haulerwijk-Sinnehiem · 8433 JX Haulerwijk

€ 365.000
Buurt Haulerwijk-Sinnehiem, Haulerwijk
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
58% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een hoekwoning met ruimte in Haulerwijk

Deze hoekwoning aan de Berkenweg staat in Haulerwijk, een dorp waar het rustig wonen is. Met een vraagprijs van €365.000 is dit een van de hoekwoningen in Ooststellingwerf die nu te koop staan. Het is een huis uit 1972 met energielabel B, wat betekent dat je relatief lage stookkosten kunt verwachten.

Een huis met vier kamers en een tuin

De woning heeft vier kamers, waarvan drie slaapkamers, en één badkamer. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 130 m², terwijl de BAG-registratie 126 m² aangeeft. Het perceel is 356 m² groot. De inhoud van het huis is 452 m³. Het is een huis met twee woonlagen.

Leven in Haulerwijk-Sinnehiem

Met 390 inwoners is dit een kleine buurt, waar 58 procent van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk Haulerwijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,56, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Zijn altijd wel in voor een praatje en een helpende hand als het nodig is." Een ander noemt het "een nette nieuwbouwwijk met wat oudere en nieuwere woningen. Mooi groen." De buurt Haulerwijk-Sinnehiem ligt aan de rand van het dorp, met de natuur dichtbij.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De supermarkt Poiesz zit op ongeveer 900 meter, dus twee straten verder. Basisschool De Laweij is op loopafstand, op 575 meter. De huisarts, Huisartsenpraktijk De Kern, zit op 591 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Haulerwijk, Norgerweg 36, op 355 meter, met buslijnen 84 en 104. Het treinstation Assen ligt op 17,4 kilometer. De gemeente Ooststellingwerf heeft voorzieningen in de omgeving.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €282.000, met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 29% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €182.000 naar €282.000. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 41 dB Lden en van vliegverkeer 19 dB Lden, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, en het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lamberink.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds22 oktober 2026
Datum ontdekt20 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 365.000
Prijs per m²€ 2.897
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 282.000

Energie

EnergielabelB
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningIndependeren

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte130 m²
ObjectoppervlakteKadaster126 m²
Perceeloppervlakte356 m²
Inhoud452 m³

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen2

Bouw

Soort woningEengezinswoning, hoekwoning
Bouwjaar1972
Type omgevingAan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinAchtertuin (190 m²), voortuin en zijtuin
Ligging tuinZuiden bereikbaar via achterom
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Berkenweg 32, Haulerwijk

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €365.000 ligt 29% boven de WOZ-waarde van €282.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. De WOZ-waarde is tussen 2020 en 2025 met 55% gestegen, van €182.000 naar €282.000.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft vier kamers, waarvan drie slaapkamers, en één badkamer. Het huis heeft twee woonlagen en een inhoud van 452 m³. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 130 m², terwijl de BAG-registratie 126 m² aangeeft. Het perceel is 356 m² groot.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B. Dit is een zuinig label, dus je kunt relatief lage stookkosten verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie. De woning is uit 1972.

Hoe is het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De gegevens komen uit openbare risicodata op adresniveau, zoals de Klimaateffectatlas.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De supermarkt Poiesz zit op ongeveer 900 meter afstand. Basisschool De Laweij is op 575 meter. De huisarts, Huisartsenpraktijk De Kern, zit op 591 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Haulerwijk, Norgerweg 36, op 355 meter, met buslijnen 84 en 104. Het treinstation Assen ligt op 17,4 kilometer.

Hoe is de buurt Haulerwijk-Sinnehiem?

De buurt heeft 390 inwoners, waarvan 58 procent 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk Haulerwijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,56, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Zijn altijd wel in voor een praatje en een helpende hand als het nodig is." Een ander noemt het "een nette nieuwbouwwijk met wat oudere en nieuwere woningen. Mooi groen."

Wat is de geluidsbelasting op dit adres?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 41 dB Lden en van vliegverkeer 19 dB Lden, beide niet boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning.

Hoe is het overstromingsrisico in deze omgeving?

Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De gegevens komen uit de Klimaateffectatlas.