Hoekwoning te koop: Gedenklaan 25, Gouda
16 uur geleden ontdekt
KopenGoudaHoekwoningenGedenklaan 25

Gedenklaan 25

Voorwillenseweg, Gouda

€ 620.000
Buurt Voorwillenseweg, GoudaBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een hoekwoning met een A+++-label

Deze hoekwoning aan de Gedenklaan in Gouda is in 2023 gebouwd en heeft energielabel A+++, wat betekent dat je zeer lage stookkosten kunt verwachten. Met 133 m² woonoppervlak en een perceel van 188 m² is het een ruime woning. De vraagprijs van €620.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en het energielabel. Bekijk ook andere hoekwoningen in Gouda.

De buurt Voorwillenseweg

De buurt Voorwillenseweg is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt toch groen aan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek) of Lidl (twee straten verder). OBS Wereldwijs is de dichtstbijzijnde basisschool, op loopafstand. Ook het Antoniuscollege voor voortgezet onderwijs is vlakbij. Het treinstation van Gouda is tien minuten lopen. De gemeente Gouda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Blauw Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 620.000
Prijs per m²€ 4.662
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte188m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtVoorwillenseweg
WijkKort Haarlem
GemeenteGouda

Locatie

Gedenklaan 25, Gouda

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorwillenseweg

Inwoners495
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
Sportlaan 4a
356m
Lidl
Sportlaan 4 b
446m
Albert Heijn
Middenmolenplein 64
889m

Scholen

53 binnen 5 km

OBS Wereldwijs
Basisonderwijs · 226 leerlingen
311m
De Piloot locatie Vlinder
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
411m
Samuelschool
Speciaal onderwijs · 35 leerlingen
489m

Veelgestelde vragen

Over Gedenklaan 25, Gouda

Welk energielabel heeft Gedenklaan 25?

De woning aan Gedenklaan 25 in Gouda heeft energielabel A+++.

Is €620.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €620.000 is aan de hoge kant, maar gezien het energielabel A+++, het bouwjaar 2023 en de ruime oppervlakte van 133 m² is het marktconform. Nieuwbouwwoningen met dit label zijn schaars, dus de prijs is te verklaren.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. De woning is zeer goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een warmtepomp en zonnepanelen. De stookkosten zijn daardoor minimaal, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Wat is de ligging van de Gedenklaan in Gouda?

De Gedenklaan ligt in de buurt Voorwillenseweg, een rustige woonwijk in Gouda. Het treinstation is 1,2 km verderop, dus op loopafstand. De buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen om de hoek.