Studio te koop: Bosweg 87A, Gouda
KopenGoudaStudio'sBosweg 87A

Bosweg 87A

De Korte Akkeren Oud, Gouda

€ 256.500
Buurt De Korte Akkeren Oud, GoudaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een lichte, energiezuinige studio in Gouda

Deze studio aan de Bosweg is een verrassing: een compacte woning uit 1928, maar met een hypermodern energielabel A+++. Het is alsof de charme van een oud pand wordt gecombineerd met de nieuwste technieken. Met 34 m² woonoppervlak is het een fijne basis. De vraagprijs van €256.500 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met andere studios in Gouda.

De Korte Akkeren Oud: een levendige buurt

De buurt De Korte Akkeren Oud is een van de oudere delen van Gouda, met veel vooroorlogse bebouwing. Het is een dichtbevolkte wijk: bijna 6.000 inwoners op een klein oppervlak, met een mix van jong en oud. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, maar er zijn ook veel appartementen. De buurt heeft een stedelijk karakter, met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar veel gebeurt.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

De straat is rustig, maar de stad ligt aan je voeten. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die twee straten verder zit (op 5 minuten lopen). Ook de Albert Heijn is op loopafstand (ongeveer 10 minuten). Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: de Westerschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs ligt naast de deur (op 2 minuten lopen), en De Goudakker is ook dichtbij. De gemeente Gouda biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van winkels tot cultuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via TW3 Strategie Marketing Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 256.500
Prijs per m²€ 7.544
Woonoppervlakte34m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar1928
EnergielabelA+++
BuurtDe Korte Akkeren Oud
WijkDe Korte Akkeren
GemeenteGouda

Locatie

Bosweg 87A, Gouda

Buurt statistieken

Gegevens uit De Korte Akkeren Oud

Inwoners5.915
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit De Korte Akkeren Oud

Woningvoorraad2.761
Gem. WOZ-waarde€ 261.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Lidl
Westerkade 4
519m
Albert Heijn
Markt 50
867m
Coop
Nieuwe Marktpassage 30
1115m

Scholen

54 binnen 5 km

Westerschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 188 leerlingen
213m
De Goudakker
Basisonderwijs · 147 leerlingen
554m
r.k. basisschool St. Aloysius
Basisonderwijs · 362 leerlingen
787m

Veelgestelde vragen

Over Bosweg 87A, Gouda

Welk energielabel heeft Bosweg 87A?

De woning aan Bosweg 87A in Gouda heeft energielabel A+++.

Is €256.500 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €256.500 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €392.143. Dat komt doordat het een kleine studio is (34 m²), terwijl de gemiddelde woning in de buurt 92 m² meet. Per vierkante meter is de prijs (€7.544) wel hoger dan het buurtgemiddelde van €4.503. De prijs is dus marktconform voor een studio van dit formaat.

Hoe energiezuinig is deze woning met label A+++?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De stookkosten zullen laag zijn. In de buurt heeft 60% van de koopwoningen label A, maar geen enkele heeft A+++. Deze studio steekt er dus positief bovenuit.