HurenKampenStudio'sSint Jacobstraat 14

Sint Jacobstraat 14

Binnenstad Kampen, Kampen

€ 568 p.m.
Buurt Binnenstad Kampen, KampenBekijk buurt
Albert Heijn op 327m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Studio in de historische binnenstad van Kampen

Deze studio aan de Sint Jacobstraat 14 is een knusse woonruimte in het hart van Kampen. Met 17 m² woonoppervlak is het een compacte, zelfstandige woning in een karakteristiek pand uit 1900. De huurprijs van €568 per maand is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €956, wat deze studio een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere studios in Kampen voor meer aanbod.

Binnenstad Kampen

De buurt Binnenstad Kampen is een levendige, historische wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Leuke buurt, veel plekken snel te bereiken." Wel wordt opgemerkt dat het in het weekend 's avonds onrustig kan zijn met uitgaanspubliek. De buurt telt ruim 5200 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

De Sint Jacobstraat ligt midden in de binnenstad, waar je dagelijkse boodschappen om de hoek kunt doen. Albert Heijn is twee straten verder (327 m), en Aldi op vijf minuten lopen (630 m). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Monseigneur Zwijsen-School (497 m) en Basisschool Dr. H. Bouwmanschool (725 m) dichtbij. Het treinstation van Kampen is op tien minuten lopen (1,1 km). De gemeente Kampen biedt een compacte stad met historische charme.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vivet B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 568 p.m.
Prijs per m²€ 33 p.m.
Woonoppervlakte17m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1900
BuurtBinnenstad Kampen
WijkKampen
GemeenteKampen

Locatie

Sint Jacobstraat 14, Kampen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Marieken slager
19-08-2024
Leuk

Leuke buurt veel plekken snell te bereiken maar vrijdag zaterdag avond enzo beetje eng. Met allemaal dronken mensen die schreeuwen en onze fietsen proberen te stelen, ventiel open draaien, lampjes stelen of band lek prikken, fietsen om gooien en ooit iemands auto raam in gooien. Dat allemaal en nog meer door het restaurant tegen over me. Dat tot 5 uur wel eens/vaak open blijft terwijl ik eerder vaak er uit moest om 5 en dan slecht kon slapen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad Kampen

Inwoners5.245
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad Kampen

Woningvoorraad3.364
Gem. WOZ-waarde€ 222.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Meeuwenweg 19
327m
Aldi
Burg. van Engelenweg 12
630m
Coop
Hendrik van Viandenstraat 50
1038m

Scholen

40 binnen 5 km

Monseigneur Zwijsen-School
Basisonderwijs · 161 leerlingen
497m
Basisschool Dr. H. Bouwmanschool
Basisonderwijs · 175 leerlingen
725m
Openbare Daltonschool De Engelenberg
Basisonderwijs · 143 leerlingen
870m

Veelgestelde vragen

Over Sint Jacobstraat 14, Kampen

Is €568 per maand een goede prijs voor deze studio?

Ja, de huurprijs van €568 ligt 41% onder het buurtgemiddelde van €956. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €16,29, terwijl deze studio €33,41 per m² kost. Dat is hoger per m², maar de totale prijs is laag door het kleine oppervlak. Het is een van de goedkopere huurwoningen in Binnenstad Kampen.

Hoe groot is de studio en is dat genoeg voor één persoon?

De studio heeft een woonoppervlak van 17 m², wat 71% kleiner is dan het buurtgemiddelde van 58 m². Het is een compacte ruimte, geschikt voor één persoon die weinig ruimte nodig heeft. De woning is zelfstandig, dus je hebt een eigen keuken en badkamer, al zijn die klein.

Wat is de sfeer in de Binnenstad Kampen in het weekend?

Volgens een bewoner is de buurt overdag leuk en snel bereikbaar, maar in de vrijdag- en zaterdagavond kan het onrustig zijn met dronken mensen die schreeuwen en overlast veroorzaken, zoals fietsen omgooien of lampjes stelen. Een restaurant in de buurt blijft soms tot 5 uur open, wat geluidsoverlast geeft.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, Albert Heijn zit op 327 meter (om de hoek) en Aldi op 630 meter (vijf minuten lopen). Ook zijn er meerdere basisscholen dichtbij, zoals Monseigneur Zwijsen-School op 497 meter en Basisschool Dr. H. Bouwmanschool op 725 meter. Voor voortgezet onderwijs is Ichthus College op 980 meter.

Hoe snel worden huurwoningen in deze buurt verhuurd?

Huurwoningen in Binnenstad Kampen worden gemiddeld in 18 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt redelijk snel is. Er staan momenteel 5 huurwoningen te huur in de buurt, waarvan 3 met betaald reageren. De concurrentie kan dus meevallen.

Is de studio geschikt voor een stel?

Met 17 m² is de studio erg klein voor twee personen. Het is vooral bedoeld voor één bewoner. De gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt is 1,6, en er zijn veel eenpersoonshuishoudens (1880). Voor een stel is een grotere woning aan te raden.