Tussenwoning te koop: Berkenlaan 111, Doorwerth
KopenRenkumTussenwoningenBerkenlaan 111

Berkenlaan 111

Doorwerth Zuid, Renkum

€ 739.000
Buurt Doorwerth Zuid, DoorwerthBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 274m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning met een verrassend groot perceel

Deze tussenwoning aan de Berkenlaan in Doorwerth valt op door het ruime perceel van 1425 m², een zeldzaamheid voor een tussenwoning. Met 111 m² woonoppervlak, energielabel A en bouwjaar 2007 is het een comfortabele, zuinige woning. De vraagprijs van €739.000 is aan de hoge kant, maar past bij de bijzondere combinatie van een groot perceel en een moderne woning in deze omgeving. Bekijk ook andere tussenwoningen in Renkum.

Doorwerth Zuid: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Doorwerth Zuid, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 1925 inwoners, met een mix van ouderen (665 inwoners van 65+) en gezinnen. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens (520) en huishoudens zonder kinderen (360). De sfeer is dorps en gemoedelijk, met voorzieningen als een huisartsenpraktijk en restaurant op loopafstand.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide op twee straten verder (274 meter). Basisschool De Atlas Doorwerth is op tien minuten lopen (360 meter), en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het Dorenweerd College voor voortgezet onderwijs ligt op 912 meter. De gemeente Renkum biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aangeboden via twee kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Willemsen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 739.000
Prijs per m²€ 6.658
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte1425m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
GemeenteRenkum
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Berkenlaan 111, Doorwerth

Buurt statistieken

Gegevens uit Doorwerth Zuid

Inwoners1.925
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Mozartlaan 66
274m
Lidl
Van der Molenallee 101-115
274m
Albert Heijn
Polenplein 24A
2115m

Scholen

30 binnen 5 km

De Atlas Doorwerth
Basisonderwijs · 87 leerlingen
360m
Basisschool De Dorendal
Basisonderwijs · 202 leerlingen
584m
Dorenweerd College
Voortgezet onderwijs · 1041 leerlingen
912m

Veelgestelde vragen

Over Berkenlaan 111, Doorwerth

Welk energielabel heeft Berkenlaan 111?

De woning aan Berkenlaan 111 in Doorwerth heeft energielabel A.

Is €739.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €739.000 is aan de hoge kant, maar het perceel van 1425 m² is uitzonderlijk groot voor een tussenwoning. In Doorwerth Zuid zijn vergelijkbare woningen met een kleiner perceel vaak goedkoper. De prijs weerspiegelt de combinatie van een moderne, energiezuinige woning (label A, bouwjaar 2007) en een royale tuin.

Hoe is de bereikbaarheid van Doorwerth Zuid?

Doorwerth Zuid is rustig gelegen, maar wel goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 4,6 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 861, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 2007 met een woonoppervlak van 111 m² en een energielabel A. Het perceel is met 1425 m² uitzonderlijk groot voor een tussenwoning, wat deze woning bijzonder maakt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Atlas Doorwerth ligt op 360 meter, Basisschool De Dorendal op 584 meter, en het Dorenweerd College (voortgezet onderwijs) op 912 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij.

Hoe veilig is de buurt?

In Doorwerth Zuid zijn in het meest recente jaar 38 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een buurt van deze omvang. De sfeer is rustig en dorps.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat zorgt voor lage stookkosten en een hoog wooncomfort. De woning is gebouwd in 2007, dus met moderne isolatie en installaties.

Willemsen Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Willemsen Makelaars
willemsen.nl
Bekijk
Willemsen makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Willemsen makelaars
funda.nl
Bekijk
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Doorwerth Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBerkenlaan 111, Doorwerth
Bekijk