Tussenwoning te koop: Brinkstraat 17, Enter
KopenWierdenTussenwoningenBrinkstraat 17

Brinkstraat 17

Enter-Oost, Wierden

€ 625.000
Buurt Enter-Oost, EnterBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 247m²
247m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 474m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Enter

Deze tussenwoning aan de Brinkstraat 17 in Enter is een verrassend ruime woning op een groot perceel. Met 247 m² woonoppervlak en een perceel van 936 m² biedt het veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1980. De vraagprijs van €625.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de ligging. Bekijk ook de tussenwoningen in Wierden voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Enter-Oost

Enter-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het prettig wonen is. De buurt Enter-Oost heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen is er de Christelijke Basisschool De Roerganger om de hoek en Basisschool De Talenter twee straten verder. Ook een kinderdagverblijf en de huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Wierden biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Marian Peters Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 2.530
Woonoppervlakte247m²
Perceeloppervlakte936m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtEnter-Oost
WijkEnter (kern)
GemeenteWierden

Locatie

Brinkstraat 17, Enter

Buurt statistieken

Gegevens uit Enter-Oost

Inwoners2.090
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Pastoor Heimerikxstraat 3
474m
Aldi
Dorpsstraat 120-122
505m
Coop
Dorpsstraat 51
1008m

Scholen

12 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Roerganger
Basisonderwijs · 161 leerlingen
545m
Basisschool De Talenter
Basisonderwijs · 312 leerlingen
621m
De Wegwijzer
Basisonderwijs · 162 leerlingen
844m

Veelgestelde vragen

Over Brinkstraat 17, Enter

Welk energielabel heeft Brinkstraat 17?

De woning aan Brinkstraat 17 in Enter heeft energielabel C.

Is €625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €625.000 is aan de hoge kant, maar gezien de royale oppervlakte van 247 m² en het grote perceel van 936 m² is het niet onredelijk. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Het energielabel C betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Enter?

Enter ligt in de gemeente Wierden, in de provincie Overijssel. Het treinstation bevindt zich op 5,4 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en groen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de dagelijkse voorzieningen zijn goed bereikbaar. Binnen een paar minuten lopen vind je supermarkten zoals Albert Heijn en Aldi, en basisscholen zoals De Roerganger en De Talenter. Ook een huisartsenpraktijk en kinderdagverblijf zijn dichtbij.