Clovishof 2
Veltum 2, Venray
Een tussenwoning met een flinke tuin in Veltum 2
Deze tussenwoning aan de Clovishof 2 ligt in de wijk Veltum, een rustige buurt in Venray. Met een vraagprijs van 419.000 euro is dit een marktconforme prijs voor een woning met deze oppervlakte. Het is een van de tussenwoningen in Venray die momenteel te koop staat.
Ruim opgezet met garagebox
De woning heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 476 m³. Zowel voor als achter is er een tuin, en er is een garagebox. Het huis is uit 1976 en heeft energielabel A. Volgens de makelaar is er een cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming. Het perceel is volgens de BAG-registratie 165 m², terwijl de makelaar 191 m² opgeeft.
Een buurt met veel 65-plussers
Veltum 2 telt ruim 1.600 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Venray geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,8. Een bewoner zegt: "Heel gemoedelijk en erg behulpzaam. Iedereen staat voor elkaar klaar." Een ander noemt het "een nette buurt, goede woningen en overzichtelijk". De buurt Veltum 2 heeft een laag funderingsrisico.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Aldi en Jumbo liggen op ongeveer 600 meter, op loopafstand. Basisscholen JKC Talententuin en Basisschool Coninxhof zitten op 500 en 560 meter. Huisartsenpraktijk Veltum en BENU Apotheek Veltum zijn beide op zo'n 800 meter. Bushalte Venray, Weg in den Berg met lijn 80 ligt op 283 meter. Het treinstation Venray is 4,8 kilometer verderop.
adresgegevens
De geluidsbelasting door wegverkeer is 61 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl vliegverkeer met 26 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen en overstromingsrisico zijn laag, hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Vandaag Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Clovishof 2, Venray
Hoe is de woning ingedeeld?
De woning heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 476 m³. Er is een achtertuin en een voortuin, plus een garagebox. De makelaar noemt een cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming als verwarmingssysteem. Het huis is gebouwd in 1976 en heeft energielabel A.
Hoe zit het met geluidsoverlast op dit adres?
De geluidsbelasting door wegverkeer is 61 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Vliegverkeer zorgt voor 26 dB Lden, onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau uit openbare data, geen metingen aan deze specifieke woning.
Welke voorzieningen liggen in de buurt?
Op loopafstand vind je de Aldi en Jumbo op ongeveer 600 meter. Basisscholen JKC Talententuin en Basisschool Coninxhof zitten op 500 en 560 meter. Huisartsenpraktijk Veltum en BENU Apotheek Veltum zijn beide op zo'n 800 meter. Bushalte Venray, Weg in den Berg met lijn 80 ligt op 283 meter. Het treinstation Venray is 4,8 kilometer verderop.
Hoe is de buurt Veltum 2?
Veltum 2 heeft ruim 1.600 inwoners, waarvan 32% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Venray geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,8. Een bewoner zegt: "Heel gemoedelijk en erg behulpzaam. Iedereen staat voor elkaar klaar." Een ander noemt het "een nette buurt, goede woningen en overzichtelijk". Het aantal misdrijven in de buurt is 31.
Wat is het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau uit openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Wateroverlast bij hevige regen en overstromingsrisico zijn ook laag. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Deze gegevens komen uit de Klimaateffectatlas.
Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft 3 slaapkamers en in totaal 4 kamers. Er is 1 badkamer. De woonlagen zijn 2. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 132 m², terwijl de BAG-registratie 127 m² aangeeft. Het perceel is volgens de makelaar 191 m², maar de BAG zegt 165 m².
Is er een tuin of buitenruimte?
Ja, de woning heeft zowel een achtertuin als een voortuin. Daarnaast is er een garagebox. De totale perceeloppervlakte is volgens de makelaar 191 m², terwijl de BAG-registratie 165 m² aangeeft. De woning ligt in een woonwijk, volgens de makelaar.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie. De woning heeft volgens de makelaar een cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming.





