Tussenwoning te koop: De Uitvlugt 129, Amstelveen
Onder bod
KopenAmstelveenTussenwoningenDe Uitvlugt 129

De Uitvlugt 129

Molenbuurt, Amstelveen

€ 725.000
Buurt Molenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 134m²
34% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Amstelveense buurt

Deze tussenwoning aan De Uitvlugt 129 voelt ruim en licht, met 134 m² woonoppervlak verdeeld over meerdere verdiepingen. De woning uit 1989 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een perceel van 140 m² is er ook buitenruimte. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €560.000, maar de woning is ook aanzienlijk groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amstelveen voor een prijsvergelijking.

Molenbuurt: een fijne, groene wijk

De woning staat in de buurt Molenbuurt, een rustige woonwijk in Amstelveen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,0. Een bewoner zegt: "Ik vind het een zeer fijn buurt om in te wonen. Meer valt er niet te zeggen. Alles is gewoon goed." In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Het is een groene buurt met een park op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 464 meter) of een andere Albert Heijn twee straten verder (810 meter). Ook zijn er basisscholen dichtbij: OBS de Pioniers en Willem-Alexanderschool, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Hermann Wesselink College of Amstelveen College, beide op tien minuten lopen. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roeleveld Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 maart 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 5.410
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar1989
EnergielabelB
BuurtMolenbuurt
WijkWaardhuizen Middenhoven
GemeenteAmstelveen

Locatie

De Uitvlugt 129, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Giovanni
06-06-2024
Fijn om te wonen

Ik vind het een zeer fijn buurt om in ylte wonen. Meer valt er niet tr zeggen. Alles is gewoon goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenbuurt

Inwoners2.780
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Molenbuurt

Woningvoorraad1.315
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen51%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Brink 20
464m
Albert Heijn
Maalderij 31
810m
PLUS
Parlevinker 23
1146m

Scholen

44 binnen 5 km

OBS de Pioniers
Basisonderwijs · 246 leerlingen
636m
Willem-Alexanderschool
Basisonderwijs · 420 leerlingen
657m
De Cirkel
Basisonderwijs · 527 leerlingen
704m

Veelgestelde vragen

Over De Uitvlugt 129, Amstelveen

Welk energielabel heeft De Uitvlugt 129?

De woning aan De Uitvlugt 129 in Amstelveen heeft energielabel B.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €725.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€493.167) en ook boven het gemiddelde van de twee andere te koop staande woningen (€560.000). Maar deze woning is met 134 m² ook een stuk groter dan het buurtgemiddelde van 100 m². De prijs per m² is ongeveer €5.410, wat lager is dan het gemiddelde van €6.250 in de buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Molenbuurt om in te wonen?

Molenbuurt wordt door bewoners als zeer fijn ervaren, met een score van 8,0 uit 1 review. Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er is een park op 300 meter afstand en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 1959.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het een redelijk zuinige woning is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel C, dus deze woning scoort beter dan gemiddeld. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar label B is een goed uitgangspunt voor een energiezuinige woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: OBS de Pioniers (636 m), Willem-Alexanderschool (657 m) en De Cirkel (704 m). Voor voortgezet onderwijs zijn het Hermann Wesselink College (800 m) en Amstelveen College (898 m) dichtbij. Ook kinderdagverblijven zijn op 600 meter afstand te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,4 km afstand. Dat is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus. Amstelveen heeft wel goede busverbindingen naar Amsterdam en andere steden.