Tussenwoning te koop: Else Mauhsstraat 43, Amstelveen
KopenAmstelveenTussenwoningenElse Mauhsstraat 43

Else Mauhsstraat 43

Heldenbuurt, Amstelveen

€ 785.000
Buurt Heldenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Dirk op 121m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Amstelveense buurt

Deze tussenwoning aan de Else Mauhsstraat 43 ademt de sfeer van de jaren zestig: solide baksteen, een flinke woonkamer en een tuin die uitnodigt tot buitenleven. Met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 146 m² is er ruimte voor een gezin of voor wie graag thuis werkt. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de basisisolatie op orde is, maar dat er nog winst te behalen valt. Met een vraagprijs van €785.000 is deze woning aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, maar dat past bij de ruime opzet en de ligging. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Amstelveen voor een breder beeld.

Heldenbuurt: rustig, groen en gewaardeerd

De Heldenbuurt is een rustige woonwijk met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt scoort een 8,0 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "Ik vind het een hele leuk buurt een relaxte rustige sfeer." De buurt telt ruim 3.000 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Ongeveer de helft van de woningen is eengezinswoning, en de meeste zijn koopwoningen. De omgeving is zeer stedelijk (stedelijkheidsklasse 1), maar dat merk je hier vooral aan de voorzieningen, niet aan drukte. Lees meer over de buurt Heldenbuurt.

Dagelijkse leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk, die naast de deur ligt op 121 meter. Ook de Albert Heijn is om de hoek, op 233 meter. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand: Kindercampus King, obs, ligt twee straten verder (174 meter), en Openbare Basisschool Michiel de Ruyter op 639 meter. Het voortgezet onderwijs is op 1,6 km, goed bereikbaar met de fiets. Het dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 200 meter. De gemeente Amstelveen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 6.434
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtHeldenbuurt
WijkBankras Kostverloren
GemeenteAmstelveen

Locatie

Else Mauhsstraat 43, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Nur guler
20-07-2023
Eigen schelp

Ik vind het een hele leuk buurt een relaxte rustige sfeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Heldenbuurt

Inwoners3.090
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Heldenbuurt

Woningvoorraad1.393
Gem. WOZ-waarde€ 488.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Dirk
Kostverlorenhof 80-86
121m
Albert Heijn
Westelijk Halfrond 70
233m
Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
814m

Scholen

103 binnen 5 km

Kindercampus King, obs
Basisonderwijs · 282 leerlingen
174m
Openbare Basisschool Michiel de Ruyter
Basisonderwijs · 404 leerlingen
639m
De Bloeiwijzer
Speciaal onderwijs · 224 leerlingen
662m

Veelgestelde vragen

Over Else Mauhsstraat 43, Amstelveen

Welk energielabel heeft Else Mauhsstraat 43?

De woning aan Else Mauhsstraat 43 in Amstelveen heeft energielabel C.

Is €785.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €785.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de Heldenbuurt (€606.667) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€680.000). De woning is met 122 m² wel ruimer dan gemiddeld (118 m²) en heeft een perceel van 146 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en de vergelijkbare verkopen. In de buurt zijn de afgelopen tijd 9 woningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 80 dagen.

Hoe is de buurt Heldenbuurt om in te wonen?

De Heldenbuurt wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,0. Een bewoner noemt het een 'relaxte rustige sfeer'. De buurt heeft veel groen en is zeer stedelijk, maar toch rustig. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. In de buurt hebben de meeste koopwoningen label B (66,7%) of C (33,3%). Met label C kun je verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog. Het is mogelijk om te investeren in betere isolatie om het label te verbeteren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindercampus King, obs ligt op 174 meter, Openbare Basisschool Michiel de Ruyter op 639 meter, en De Bloeiwijzer (speciaal basisonderwijs) op 662 meter. Het voortgezet onderwijs is op 1,6 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,9 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets of bus, maar niet op loopafstand.

Wat is de sfeer in de straat?

De Else Mauhsstraat ligt in een rustige, groene buurt. De woningen zijn uit de jaren zestig en hebben vaak een tuin. Het is een typische gezinsstraat waar kinderen op straat kunnen spelen. De nabijheid van parken en winkels maakt het prettig wonen.