Tussenwoning te koop: Hoofdstraat 96, Rijen
KopenGilze en RijenTussenwoningenHoofdstraat 96

Hoofdstraat 96

Centrumgebied West Rijen, Gilze en Rijen

€ 795.000
Buurt Centrumgebied West Rijen, RijenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 599m²
87% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 177 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 46 dagen
Aldi op 245m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning met een groot perceel

Deze tussenwoning aan de Hoofdstraat in Rijen ademt sfeer met zijn bouwjaar 1910 en royale oppervlakte van 599 m². Het energielabel D geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €795.000 is dit een aanzienlijk bedrag voor een tussenwoning, maar de enorme woonoppervlakte en het perceel van 350 m² maken het een uniek aanbod. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor tussenwoningen in Gilze en Rijen ligt lager, maar dit object is uitzonderlijk groot.

Centrumgebied West Rijen: rustig en centraal

De woning ligt in de buurt Centrumgebied West Rijen, een wijk met een mix van inwoners. Van de 1290 bewoners is een groot deel 65 jaar of ouder (495), maar er wonen ook gezinnen met kinderen (140 huishoudens). De buurt kent een redelijk voorzieningenniveau: een huisartsenpraktijk en restaurant zitten op 0,2 km afstand. Het treinstation is op 1,7 km, goed te doen met de fiets. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die om de hoek zit op 245 meter. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand (557 meter). Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: KOC De Brakken (311 meter) en KBS St. Jozef (412 meter) zijn het dichtstbij. De gemeente Gilze en Rijen biedt daarmee een compleet pakket aan voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaars- en Adviesburo Broeders aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 1.327
Woonoppervlakte599m²
Perceeloppervlakte350m²
Bouwjaar1910
EnergielabelD
BuurtCentrumgebied West Rijen
WijkRijen
GemeenteGilze en Rijen

Locatie

Hoofdstraat 96, Rijen

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrumgebied West Rijen

Inwoners1.290
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrumgebied West Rijen

Woningvoorraad720
Gem. WOZ-waarde€ 298.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Hoofdstraat 50
245m
Albert Heijn
Wilhelminaplein 8
557m
Jumbo
Wilhelminaplein 20
557m

Scholen

20 binnen 5 km

KOC De Brakken
Basisonderwijs · 421 leerlingen
311m
KBS St. Jozef
Basisonderwijs · 225 leerlingen
412m
Basisschool Het Fonkelbos
Basisonderwijs · 50 leerlingen
628m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 96, Rijen

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 96?

De woning aan Hoofdstraat 96 in Rijen heeft energielabel D.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is fors voor een tussenwoning, maar de woning heeft een uitzonderlijk grote woonoppervlakte van 599 m² en een perceel van 350 m². Ter vergelijking: in de buurt Centrumgebied West Rijen is 37% van de woningen koop, en het gemiddelde aanbod in de gemeente ligt lager. Het energielabel D kan op termijn investeringen vragen, maar de unieke afmetingen maken de prijs marktconform voor dit specifieke object.

Hoe is de buurt Centrumgebied West Rijen om in te wonen?

De buurt heeft 1290 inwoners, met een relatief hoog aandeel 65-plussers (495). Er zijn 140 huishoudens met kinderen, dus het is een gemengde wijk. De stedelijkheidsgraad is 2 (sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 1809. Voorzieningen als een huisartsenpraktijk, supermarkt en restaurant zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 1,7 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning niet optimaal geïsoleerd is, maar ook niet extreem slecht. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. KOC De Brakken zit op 311 meter, KBS St. Jozef op 412 meter, en Basisschool Het Fonkelbos op 628 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen: de dichtstbijzijnde school is op 6,7 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je reizen naar omliggende steden.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1910?

Een woning uit 1910 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Denk aan elektra, leidingen en isolatie.